Armağan Çağlayan'dan çok sert tepki: Herkese ahlak öğretiyor! Sana ne...

Esra Erol'da programının yorumcularından biri olan avukat Hülya Kuran'ın yorumları, kendisi de bir avukat olan ünlü isim Armağan Çağlayan'ı çileden çıkardı. Çağlayan, düşüncelerini Twitter hesabından sert şekilde dile getirirken, bu paylaşıma binlerce beğeni geldi. 

Yayınlanma Tarihi: 09.11.2021 09:56
Değiştirme Tarihi: 09.11.2021 10:21
Armağan Çağlayan'dan çok sert tepki: Herkese ahlak öğretiyor! Sana ne...

Atv ekranlarında seyirci karşısına çıkan Esra Erol'da programının gediklilerinden olan ve yorumlarıyla dikkat çeken avukat Hülya Kuran'a, Armağan Çağlayan'dan sert eleştiri geldi. 

Çağlayan, avukat Hülya Kuran için, "Esra Erol’daki Avukat Hülya Hanım da Türk toplumunun ahlak bekçisi maşallah! Herkese ahlak öğretiyor! Kimse de demiyor ki SANANE!" ifadelerini kullandı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Çağlayan'ın bu paylaşımına binlerce beğeni geldi. Hülya Kuran'dan bu yorumlarla ilgili henüz bir yanıt gelmedi. 

AVUKAT HÜLYA KURAN KİMDİR?

Esra Erol programında ekran yüzü olarak Hülya Kuran karşımıza çıkmaktadır. Avukat Hülya Kuran 1972 yılında Çanakkale'de doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini memleketi Çanakkale'de tamamladı. Türkiye'nin en kapsamlı haber sitesi, Haberler.com ile haberler devam ediyor.

Marmara Üniversitesi'nden 1996 yılından mezun olan Hülya Kuran aslen Çanakkaleli. Üniversiteden mezun olduğu yıl nikah masasına oturan Hülya Kuran kendisi gibi hukukçu olan Selami Kuran ile evli.
 

İlgili Sayfalar: Magazin