Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Arka Sokaklar' için 'özel' oyuncu önerisi

'Arka Sokaklar' için 'özel' oyuncu önerisi

Türk TV tarihinin en uzun soluklu dizilerinden Arka Sokaklar'da yaşanan oyuncu sıkıntısını çözmek için ilginç bir öneri geldi: Arka Sokaklar Oyunculuk Akademisi

24.11.2016 16:37

Türk TV tarihinin en uzun soluklu yapımlarından 'Arka Sokaklar'da; 'Ziya' karakterine hayat veren Kudret Gürkan Demir'in, sürekli farklı karakterlerle dizide görünmesi üzerinden "dizinin oyuncu ihtiyacını karşılamakta zorlandığı" yorumu yapıldı.

Sabah Gazetesi'nden Yüksel Aytuğ, "Arka Sokaklar’a Oyuncu Dayanmıyor" başlıklı yazısında, dizinin yapımcısı Yeşilçam efsanelerinden Türker İnanoğlu’na şaka ile karışık bir öneride bulundu.

İşte Aytuğ’un yazısından ilgili bölüm;

“Bu arada şakayla karışık Türker Ağabey'den bir talebim var. TÜRVAK bünyesinde acil olarak bir Arka Sokaklar Oyunculuk Akademisi açılsın. Çünkü dizi, kendi oyuncu ihtiyacını karşılamakta giderek zorlanıyor. Örneğin; 'Ziya' karakterini canlandıran Kudret Gürkan Demir, sürekli farklı karakterlerle dizide görünüyor. Daha önce de Cem Kurtoğlu, Özcan Varaylı, Bülent Onur, Fatih Payat, Ergun Taş, Yener Kayar, Tuncay Kaynak, Neşe Arda, Mehmet Atay, Yurdaer Tosun ve Kemal Karabarut gibi isimler farklı rollerde 'Arka Sokaklar'da göründüler. Bu nedenle ikinci-üçüncü baskıları yapmamak için bu diziye 'özel' oyuncu yetiştirilmeli. Zira 'Arka Sokaklar', daha bir 15-20 yıl ekranda olacak gibi..."

Yorumlar | 0
üye profil