Arka Sokaklar dizisinin Zeliş'i Yüsra Geyik, Camdaki Kız dizisi ile anlaştı!

Camdaki Kız dizisiyle ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Arka Sokaklar dizisinde 15 yıl boyunca rol aldıktan sonra geçtiğimiz sezon sürpriz bir kararla diziden ayrılan oyuncu Yüsra Geyik'in Camdaki Kız dizisinde rol alacağı ortaya çıktı. 

Yayınlanma Tarihi: 14.11.2021 08:47
Değiştirme Tarihi: 14.11.2021 08:47
Arka Sokaklar dizisinin Zeliş'i Yüsra Geyik, Camdaki Kız dizisi ile anlaştı!

Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokaklar’dan yine aynı kanalın çok izlenen diğer bir dizisi Camdaki Kız’a flaş bir transfer gerçekleşti.

15 yıl boyunca Hüsnü Komiser’in kızı Zeliha olarak izleyicilerin gönlünde taht kuran Yüsra Geyik, Camdaki Kız dizisinde rol alıyor. Camdaki Kız 20. bölüm fragmanında izleyici karşısına çıkan Yüsra Geyik, dikkat çeken bir rolle diziye hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

 YÜSRA GEYİK, MUZO'NUN SEVGİLİSİ ROLÜNDE

Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaştığı Camdaki Kız 20. bölüm fragmanı yayınlandı. Diziye Hayri karakteri olarak katılan Cihangir Ceylan’ın ardından, Yüsra Geyik’te tercihini Camdaki Kız dizisinden yana yaptı.

 Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından esinlenilen Camdaki Kız’a yeni katılan Yüsra Geyik, Muzo’nun sevgilisi olarak boy gösteriyor.

İlgili Sayfalar: Magazin