Arka Sokaklar'dan ayrıldıktan sonra Camdaki Kız ile ekrana dönen Yüsra Geyik'in ablası bakın kim çıktı?

Arka Sokaklar'da Zeliş'i canlandıran ve diziden ayrıldıktan sonra Camdaki Kız ile ekranlara gelen oyuncu Yüsre Geyik'in ablasını görenler şaşırıyor. Yüsra Geyik'in ablası Kübra Geyik de ünlüler camiasına yakın bir isim, stil danışmadı. 

Yayınlanma Tarihi: 19.11.2021 14:09
Değiştirme Tarihi: 19.11.2021 14:10
Arka Sokaklar'dan ayrıldıktan sonra Camdaki Kız ile ekrana dönen Yüsra Geyik'in ablası bakın kim çıktı?

Arka Sokaklar'ın Zeliş'i bundan sonra Camdaki Kız'ın Melisa'sı! 15 yıl boyunca "Arka Sokaklar"da Hüsnü Komiser'in kızı Zeliha'yı canlandıran Yüsra Geyik, artık "Camdaki Kız" dizisinde Melisa karakteri ile ekranda boy gösteriyor.

Aslında hepimiz onu komiser Hüsnü Çoban'ın büyük kızı Zeliha Çoban, nam-ı diğer Zeliş olarak tanıyoruz. 2006 yılında başlayan Arka Sokaklar'da Hüsnü Çoban'ın kızı Zeliş olarak yer alan Yüsra Geyik şimdilerde 31 yaşında. 'Gözler önünde büyüdü' yakıştırması harfi harfine ona uygun. Oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken Yüsra Geyik, Instagram'daki pozlarıyla sık sık adından söz ettiriyor. Tüm bunlara rağmen özel hayatı büyük bir sır olan Yüsra Geyik'in ablası Kübra'yı görenler şaşırdı.

Birbirine çok benzeyen abla-kardeş aynı sektörde çalışıyor. Yüsra Geyik'in ablası Kübra Geyik de ünlüler camiasına yakın bir isim, stil danışmadı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin