"Aramızdaki yaş farkını gazetelerden öğrendim"

Kendisinden 19 yaş küçük oyuncu Hazar Ergüçlü ile aşk yaşayan ve yaş farkı nedeniyle sık sık eleştiri oklarının hedefi olan Onur Ünlü sessizliğini bozdu.

Yayınlanma Tarihi: 05.10.2019 11:59
Değiştirme Tarihi: 05.10.2019 15:45
'Aramızdaki yaş farkını gazetelerden öğrendim'

Kendisinden 19 yaş küçük oyuncu Hazar Ergüçlü ile aşk yaşayan ve yaş farkı nedenyle sık sık eleştiri oklarının hedefi olan Onur Ünlü sessizliğini bozdu.Posta'dan Oya Çınar'ın sorularını yanıtlayan Onur Ünlü, samimi açıklamalar yaptı.

* Hazar’la birlikte olmaktan gurur duyuyorum. Hayatımda kendimle ilgili gurur duyduğum şeylerin başında geliyor. Hatta belki de birinci sırada. O yüzden anlam veremiyorum bu yorumlara.

Haber ile ilgili metin girin!.

* Kimin ne dediğiyle ilgilenmiyorum. Hazar çok acayip bir kadın. Beni başından beri çok etkiledi ve etkilemeye devam ediyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

* Hazar ile beraberken her gün yeni bir sürprizle karşılaşıyorum ve bu benim en önem verdiğim konulardan biri. Bir şeyin bitmemesiyle çok ilgileniyorum. Ve görünen o ki Hazar bitecek gibi değil!

Haber ile ilgili metin girin!.

* Hazar’ın yaşını, arada kaç yaş fark olduğunu ben gazetelerden öğrendim. Daha önce hiç düşünmemiştim üzerine. İlgilenmiyorum çünkü.