Apandisit sorunu nedeniyle hastaneye kaldırılan Didem Soydan'a arkadaşı Umut Eker'den destek

Apandisit şikayeti nedeniyle hastaneye kaldırılan Didem Soydan ile ilgili gelişmeler devam ediyor. Stilist Umut Eker, hastaneye kaldırılan arkadaşı Didem Soydan hakkında konuştu. Soydan'ın durumunun iyi olduğunu söyleyen Eker, ünlü modelin kontrol amaçlı hastanede kaldığını açıkladı.

Yayınlanma Tarihi: 07.11.2020 10:21
Değiştirme Tarihi: 07.11.2020 10:21
Apandisit sorunu nedeniyle hastaneye kaldırılan Didem Soydan'a arkadaşı Umut Eker'den destek

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Umut Eker, model Didem Soydan'ın Nişantaşı'ndaki evine giriş yaparken görüntülendi. Eker, apandisit şikayeti nedeniyle hastane kaldırılan Didem Soydan'ın durumunun iyi olduğunu söyledi.

Soydan'ın kontrol için hastanede kaldığını ve yanında kız kardeşinin refaketçi olarak bulunduğunu belirtti. Ünlü stilist, ayrıca ünlü mankenin hareket etmekte zorlandığını açıkladı. Eker, "Bugün (dün akşam) yanında ben kalacağım. Ona iyi bakacağım" dedi.

SEVGİLİSİ BURAK DENİZ BİLGİ VERDİ

Hürriyet'in aktardığı bilgiye göre de Soydan’a ilk müdahale Acil Servis’te yapılırken onu saatlerce hastane koridorunda bekleyen Burak Deniz de  dışarıda bekleyen muhabirlerin yanına gelerek Soydan’ın sağlık durumu hakkında bilgi verdi: “Didem’in durumu şu an iyi, bu gece burada kalacağız.” Deniz geceyi hastanede Soydan’ın yanında geçirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.