Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Antalya'da yıldızlar geçidi yaşanacak!

Antalya'da yıldızlar geçidi yaşanacak!

54. Uluslararası Antalya Film Festivali’nde yıldız yağmuru yaşanacak.

19.10.2017 10:20

Festivalin en önemli unsurlarından olan “geleneksel kortej” bu yıla özel olarak hazırlanan görkemli içeriğiyle büyük ses getirecek.

Öncelikli hedefi; Türk sinemasını dünyaya tanıtmak, daha da güçlendirmek ve halkın festival ile bütünleşmesini sağlamakolan 54. Uluslararası Antalya Film Festivali, geleneklerine sahip çıkmaya devam ediyor.

Sinemanın kalbinin attığı festival, Antalya Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde düzenlenen geleneksel kortejinde, Türk sinemasının ve televizyon dünyasının birbirinden ünlü yıldızlarını Antalyalılarla buluşturmaya hazırlanıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

21 Ekim’de gerçekleşecek olan kortejde bu yıl, 100’ye yakın yıldız Antalya halkıyla kucaklaşacak.

Antalya Cam Piramit’te başlayacak ve Fevzi Çakmak Caddesi’nde son bulacak olan 5.7 km’lik kortejde, 20 klasik otomobil, 2 kortej tırı, 2 gezi otobüsü ve 4 adet festival temalı özel tasarımlı araç yer alacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

Festival bando takımı, DJ performansı ve ünlü film karakterlerinin maskotlarıyla renklenen kortej, 2 saat süresince Antalya’da festival havası estirecek.

İşte 'Geleneksel Kortej'deki yıldızlar
54. Uluslararası Antalya Film Festivali’nde yıldız yağmuru yaşanacak. Türk sinema ve televizyon dünyasının birbirinden ünlü isimleri, festivalin 21 Ekim’de gerçekleşecek olan geleneksel kortejinde ve açılış töreninde Antalyalılarla kucaklaşacak.

İşte o isimlerden bazıları:
Fadik Sevin Atasoy, Necati Şaşmaz, Şoray Uzun,Birol Güven,MEhmet Ali Erbil,Murat Cemcir,Osman Sınav,Suzan Avcı, Necla Nazır, Tuğçe Tayfur, Ferit Aktuğ, Özlem Balcı, Şerif Gören, Şebnem Dilligil, İsmail Güneş, Atılgan Gümüş, Burçin Abdullah, Meriç Başaran, Aydın Sarman, Murat Han, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak, Nilay Deniz, Elçin Karabulut, Duygu Çetinkaya, Ertuğrul Şakar, Ali Bilgehen Birincioğlu, Hasan Küçük, İpek Erdem...
Christopher Walken, Juliette Lewis,Elia Suleiman gibi isimler de açılış ve kortejde yer alacak.

Yorumlar | 0
üye profil