Anneannesini kaybeden Gül Gölge'den duygusal paylaşım: Seni hayatımda bir kez hastaneye götürdüm onda da...

Manken ve sunucu Gül Gölge'nin anneannesi yaşamını yitirdi. Acı haberi sosyal medya hesabından paylaşan Gül Gölge, anneannesinin ölümüyle uzun ve duygusal da bir not düştü. "Seni hayatımda bir kez hastaneye götürdüm onda da çıkamadın" diyen Gül Gölge, Hoşça kal canım ananem. Hoşça kal hep gülen yüzünle Gülümser kal' ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi: 01.05.2020 12:46
Değiştirme Tarihi: 01.05.2020 12:46
Anneannesini kaybeden Gül Gölge'den duygusal paylaşım: Seni hayatımda bir kez hastaneye götürdüm onda da...

Anneannesini kaybeden manken ve sunucu Gül Gölge, Instagram hesabından acı haberi takipçileriyle paylaştı. Gül Gölge, anneannesiyle ilgili uzun ve duygusal bir yazı da eklerken, paylaşıma ünlü isimlerden de başsağlığı dilekleri geldi. 

Gül Gölge Instagram hesabından paylaştığı mesajda, anneannesinin önceden 'çekmeden ve çektirmeden' gitmek istediğini ve onu hayatında sadece bir kez hastaneye götürdüğünü ifade etti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Gül Gölge'nin Instagram paylaşımı şu şekilde: 

"En sevdiğin, ezanlar okundu şimdi. Biliyordum bu mübarek günlerde gideceğini. Sen hastaneye yattın sonra Ramazan geldi. Dedim ki tamam gidecek. Bu güzel günleri bekledi. Her şey istediğin gibi oldu bak. Çekmeden çektirmeden gideyim derdin hep. Seni hayatımda bir kez hastaneye götürdüm onda da çıkaramadım. Çocukluğum, dert ortağım, dua edenim hoşça kal. Hoşça kal canım ananem. Hoşça kal hep gülen yüzünle Gülümser kal"

GÜL GÖLGE KİMDİR? KAÇ YAŞINDA? 

Anneannesinin ölümü sonrası gündeme gelen Gül Gölge'nin hayatı ve kim olduğuyla ilgili sorular merak edilmeye başlandı. Kullanıcılar Gül Gölge kimdir? Gül Gölge Kaç yaşında? gibi soruların cevaplarını merak ediyor. 

Gül Gölge, televizyon sunucusu, manken ve oyuncudur. 28 Eylül 1981 yılında İzmir'de doğan Gül Gölge, 38 yaşındadır. Murat Saygı ile 2007-2008 yılları arasında evlilik yapan Gül Gölge'nin Emir ve Ali isimlerinde 2 çocuğu vardır. 

Orta öğrenimini İzmir Özel Türk Koleji'nde tamamladıktan sonra İstanbul'a gitmiş, Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesinde Film ve Televizyon Programcılığı eğitimi almıştır. 1997'de Türkiye Güzellik Yarışması finalistleri arasında yer almıştır.

Çiçek Taksi, Yapayalnız, Köpek ve daha başka filmlerde rol almıştır. 2005-2009 yılları arasında Kanal D'de Canlı Canlı programının sunuculuğunu yapmıştır. Ayrıca 2004 yılında bir filmde oynamıştır. 2016 itibarıyla Gardrop Savaşları adlı moda yarışmasında jüri göreviyle, yayın hayatına devam etmekteydi