Anne olma fikri Sinem Kobal'ı heyecanlandırıyor

Anne olma fikri Sinem Kobal'ı heyecanlandırıyor
Yayınlanma Tarihi: 29.06.2019 14:42 | Değiştirme Tarihi: 29.06.2019 14:42

Evlendikten sonra ayaklarının yere bastığını, tamamlanmış ve güçlü hissettiğini söyleyen Sinem Kobal, “Aile olmak, yuva kurmak çok kıymetli” dedi.

31 yaşındaki oyuncu Sinem Kobal, anne olma fikrinin ise içini kıpır kıpır yaptığını söyledi. Marie Claire dergisine kapak olan Kobal, Mayıs 2016’da Cunda Adası’nda Kenan İmirzalıoğlu’yla evlenmişti. Aile olmanın kendisine iyi geldiğini belirten oyuncu, “Evlilik, ayaklarının yere bastığını, tamamlanmış ve güçlü hissettirdi. Sevmek ve sevilmek çok güzel bir duygu. Hayatımın en güzel ve iyi hissettiğim üç yılı oldu. Aile olmak, yuva kurmak, çok kıymetli” şeklinde konuştu. 

Eşi İmirzalıoğlu’yla en çok beraber müzik dinlemekten keyif aldıklarını anlatan oyuncu sözlerini şöyle sürdürdü: "Kenan, plak düşkünü ve gerçekten müzikle ilgili inanılmaz bir zevki var. Benim de o anlamda ufkumu açtı ve bana çok şey kattı. Beraber plakçılara gitmekten büyük keyif alıyoruz. Onunlayken çok gülüyorum ve eğleniyorum” dedi ve anne olma fikrinin ise içini kıpır kıpır yaptığını söyledi.