Ankara’da “Marka” Rüzgarı Esecek

Ankara’da “Marka” Rüzgarı Esecek
Yayınlanma Tarihi: 08.12.2017 12:59 | Değiştirme Tarihi: 08.12.2017 13:11

Ankara Ticaret Odası(ATO) tarafından 3.’sü düzenlenen Ankara Marka Festivali, 13-14-15 Aralık 2017 tarihlerinde ATO Congresium’da ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

“Yaratıcılık” temasından hareketle “Yaratıcılıkta Yeni Yollar, Yeni Yönler, Yeni Yöntemler” mottosu ile gerçekleştirilecek Ankara Marka Festivali, bu yıl da alanında uzman yerli ve yabancı isimleri konuşmacı olarak ağırlayacak.

Ankara’nın markalaşmasına katkı sağlamak amacıyla düzenlenen, katılım ve nitelik açısından en kapsamlı festival olma özelliğine sahip Ankara Marka Festivali’nde ulusal ve uluslararası konuşmacılar deneyimlerini paylaşacak. 130 konuşmacı ve 20.000’i aşan katılımcıyı ağırlayacak olan festivalde, eğitim programları, fuar, imza günleri, sergiler, yarışmalar ve şaşırtıcı etkinlikler de yer alacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

Markalaşmanın Tüm Boyutları Ele Alınacak

AMF’de bu senenin ana oturumlarında; marka, inovasyon, yaratıcılık, ekonomi, gelecek, eğitim, rekabet ve etik, popüler girişimciler, marka kurumlar, iş melekleri, fark yaratanlar, ilham verenler, reklam, kadın girişim, e-girişim, e-sport, FinTech (finansal teknolojiler), influencer marketing, dijital platformlar, start-up, dijital dönüşüm, endüstri 4.0, bilim, yenilenebilir enerji, yaşam, endüstriyel tasarım, müzik, edebiyat, sinema, moda, fotoğraf ve iş dünyası konuları ele alınacak.

Tematik salonlarda da,  Marka Konseyi, Reklamverenler Derneği, IAB Türkiye, Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPİD), İletişim Danışmanları Şirketleri Derneği (İDA), Ankara Reklamcılar Derneği (ARD), Başkent Üniversitesi, İyilik İçin Sanat Derneği’nin aralarında olduğu kurum, kuruluş ve dernekler tarafından workshoplar, paneller, atölyeler ve eğitimler düzenlenecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

Festivale Yıldız Yağmuru

Ankara Marka Festivali’ne sanat dünyasından İrem Derici, Mustafa Sandal, Gökçe Bahadır, Tolgahan Sayışman, Berkay, Koray Avcı ve Eser Yenenler’in yanı sıra FİFA ve UEFA Onursal Üyesi Şenes Erzik, Spor Adamı Mustafa Denizli, Şair-Yazar Sunay Akın, Davranış Bilimleri Uzmanı ve Yazar Aşkım Kapışmak, Yazar Metin Hara, THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, Türk Eğitim Derneği Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu, AFAD Başkanı Dr. Mehmet Güllüoğlu, Avukat Robert Amsterdam, Reklamcı Arda Erdik ve Alemşah Öztürk, Marka Danışmanı Serhan Ok ve Güven Borça gibi alanında marka olmuş 132 konuşmacı katılacak. Festivalde, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Ankara’nın en değerli 20 markasına ve Ankara’ya değer katan 15 marka, kurum ve kuruluşa ödül verilecek.

Festival kapsamında ayrıca, Serhan Ok, Aşkım Kapışmak, Serhan Asker, Özgür Aras, Ahmet Naç ve Faruk Şener’in katılacağı imza günleri de düzenlenecek.