Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
 Angeline Jolie ve Brad Pitt çiftinin sırrı ortaya çıktı

Angeline Jolie ve Brad Pitt çiftinin sırrı ortaya çıktı

Hollywood'un ünlü çifti Brad Pitt ve Angelina Jolie ile ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Ünlü çiftin ciltlerini gençleştirmek için bakın nasıl yöntemler uyguluyorlar.

17.08.2016 13:44

Hollywood'un "altın çifti" Brad Pitt ve Angelina Jolie hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı. Ama bu kez konuşulan geleneksel olarak birkaç ayda bir tekrarlanan "ayrılıyorlar" söylentisi değil, bambaşka bir konu.

Çifte yakın bir kaynak Radar online adlı siteye konuştu ve Brangelina adıyla anılan çiftin tam anlamıyla "Hollywood vampirleri" olduğunu söyledi.

"Angelina da Brad de yaşlanmaktan korkuyorlar" diye konuşan kaynak "Her ikisi de ciltlerinin gençleştirmek için yaptırdıklarından sonra "plastik" bir görünüme sahip oldular" dedi.

angelina jolie brad pitt

Brangelina çiftine "vampir" diyen kaynak Brad Pitt'in yüzüne sık sık dolgu yaptırdığını ileri sürdü.

Aynı şekilde Jolie'nin de sık sık botoks ve dolgu uygulaması yaptırdığı iddialar arasında. Vazgeçemediği bir başka uygulama da lazer. 41 yaşındaki oyuncunun cildinin gergin ve şeffaf görüntüsünün bundan kaynaklandığı da söyleniyor.

Brad Pitt'in çeşitli bronzlaşma kremleri kullanarak da daha genç görünmeye çalıştığı çiftin sırlarını açık eden kaynağın anlattıkları arasında.

Vampir, gün batımı ile şafak arasında dirilerek mezarından çıktığına, insanlara saldırıp kanlarını emdiğine inanılan mitolojik varlıklar olan vampirler efsaneye göre hiç yaşlanmıyor. Bu yüzden de yıllar geçse de yaşını göstermeyen insanlar içih" vampir gibi" benzetmesi yapılıyor.

Yorumlar | 0
üye profil