Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Angelina Jolie ve Brad Pitt'in birlikte son görüntüleri

Angelina Jolie ve Brad Pitt'in birlikte son görüntüleri

12 yıllık büyük aşk bitti. Angelina Jolie ve Brad Pitt çifti boşanma kararı aldı. Ünlü çiftin yaklaşık 2 ay önce çekilen görüntüleri ortaya çıktı.

22.09.2016 09:49

Angelina Jolie ile Brad Pitt'in boşanma haberi magazin dünyasına bomba gibi düştü. Ünlü çiftin birlikte geçirdikleri mutlu günlerine ait son görüntüler basına yansıdı. Yaklaşık 2 ay önce çekilen görüntülerde ikilinin birbirlerine sarmaş dolaş sarıldığı görülüyor.

angelina jolie

Bu yılın Temmuz ayında California'da çekilen fotoğraflarda Angelina Jolie yine tepeden tırnağa siyahlar içinde görünüyor. Brad Pitt'in üzerinde ise bir kot pantolon ile kırmızı ve beyaz kareli bir gömlek var. Çift, uzun uzun birbirlerine sarılıp öylece kalıyor.

 

angelina jolie

Bu pozların çekilmesinden iki gün sonra ise Jolie-Pitt ailesi, West Hollywood'daki The Griddle Cafe'de atıştırmalık bir şeyler yerken objektiflere yansıdı.Paparazziler bu pozları da ikizlerin doğum günü olan 12 Temmuz'da çekti.

10 hafta önce çekildiği tahmin edilen fotoğraflarda 'Brangelina' çifti, 8 yaşındaki ikizleri Vivienne ve Knox'la birlikte görülüyor.

angelina jolie

Aile yemeğin ardından alışverişe çıktı. 52 yaşındaki oyuncu Brad Pitt'in, beyaz uzun kollu tişörtü ve şapkasıyla her zamanki gibi şık olması dikkat çekti.

41 yaşındaki oyuncu Angelina Jolie'nin de siyah bir elbisenin üzerine rahat bir ceket giydiği görülüyor.

Jolie ve Pitt, 12 yıllık birlikteliklerini bitirmelerine kısa zaman kalmış gibi görünmenin aksine, oldukça rahat ve sakin tavırlarıyla dikkat çekti.

angelina jolie

Angelina Jolie'nin Brad Pitt'ten boşanmak ve altı çocuğun velayetini almak üzere mahkemeye başvurduğu öğrenildi. Akademi ödüllü Jolie'nin "şiddetli geçimsizlik" gerekçesiyle boşanma davası açtığı iddia edildi.İddiaya göre Jolie, 'Allied' (Müttefik) isimli filmde Pitt ile rol arkadaşı olan Marion Cotillard'ı takip etmek için özel bir dedektif tuttu ve bunun üzerine ulaştığı bilgilerle boşanma davası açtı.

brad pitt

Çifte yakın kaynakların New York Post'a verdiği bilgiye göre Brad Pitt, eşini Fransız aktris Marion Cotillard ile aldattı.

Yorumlar | 0
üye profil