Anastasiya Budakva kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Anastasiya Budakva hakkındaki bilgiler

Anastasiya Budakva, bu akşam başlayan O Ses Türkiye yeni sezonunda dikkat çeken yarışmacılardan. Dört jüriyi döndürmeyi başaran Anastasiya Budakva’ya dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Anastasiya Budakva kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

Yayınlanma Tarihi: 03.10.2021 00:27
Değiştirme Tarihi: 03.10.2021 00:41
Anastasiya Budakva kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Anastasiya Budakva hakkındaki bilgiler

Ekranların en çok izlenen yarışmalarından olan O Ses Türkiye, onuncu sezonu ilk bölümü bu akşam başladı. Anastasiya Budakva, O Ses Türkiye 2021 ilk turunda kör elemelerde şarkı performansıyla 4 jüri üyesini döndürmeyi başardı. İşte O Ses Türkiye yarışmacısı Anastasiya Budakva hakkındaki bilgiler…

ANASTASIYA BUDAKVA KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Anastasiya Budakva, 31 yaşında. Yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Aslen Ukraynalı. Türkiye’ye Azerbaycan’dan gelen Anastasiya, kendisine burada Nesti diye hitap edildiğini söyledi.

Anastasiya Budakva, çocukluktan bu yana kendine bir tek yok çizdiğini de onun da müzik olduğu belirtti. Beş ay önce İstanbul’a taşınan Anastasiya Budakva, şarkıcılık yapıyor.

Anastasiya Budakva, Instagram’da “nastyy_official_” kullanıcı adıyla yer alıyor ve 3 bin takipçisi bulunuyor.

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Anastasiya Budakva, O Ses Türkiye kör eleme turunda 4 jüriyi döndürmeyi başardı. Never Enough adlı şarkıyı seslendiren yarışmacı, kendisi için dönen jüri üyelerinden Anastasiya Budakva’nın tercihi Murat Boz oldu.