Amine Gülşe kimdir? Fenerbahçe'nin yeni transferi Mesut Özil'in eşi Amine Gülşe kaç yaşında, nereli?

Amine Gülşe kimdir, kaç yaşındadır sorusunun yanıtını merak eden binlerce kişi internet üzerinden araştırma yapmaya başladı. Fenerbahçe'nin dünyaca ünlü yıldız transferi Mesut Özil'in eşi olan Amine Gülşe'nin kaç yaşında ve nereli olduğu merak edilmeye başladı. 2014 Türkiye Güzellik Kraliçesi olan Amine Gülşe'nin hayatı merak ediliyor. Peki, Amine Gülşe kimdir? Fenerbahçe'nin yeni transferi Mesut Özil'in eşi Amine Gülşe kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 18.01.2021 11:17
Değiştirme Tarihi: 18.01.2021 11:17
Amine Gülşe kimdir? Fenerbahçe'nin yeni transferi Mesut Özil'in eşi Amine Gülşe kaç yaşında, nereli?

Fenerbahçe'nin yeni transferi Mesut Özil'in eşi olan Amine Gülşe'nin kim olduğu birçok kişi tarafından araştırılmaya başladı. Daha önce Asla Vazgeçmem ve İkisini de Sevdim adlı dizilerde oynayan Amine Gülşe'nin kaç yaşında ve nereli olduğu merak edilmeye başladı. Peki, Amine Gülşe kimdir? Fenerbahçe'nin yeni transferi Mesut Özil'in eşi Amine Gülşe kaç yaşında, nereli?

AMİNE GÜLŞE KİMDİR?

Amine Gülşe Özil, 30 Nisan 1993 doğumlu, Irak Türkmeni kökenli, İsveç vatandaşı oyuncu ve mankendir.

2014 Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması olan ve finali İstanbul'da gerçekleşen Miss Turkey yarışması birincisidir. Miss Turkey 2014 tacını bir önceki yılın birincisi Rüveyda Öksüz'den alan ve aday numarası 4 olan Gülşe Türkiye'yi Miss World'de temsil etmiştir. İyi seviyede Türkçe, İngilizce, İsveççe ve İspanyolca konuşabilmektedir. Üniversite eğitimini, International High School Of The Gothenburg Region'da almıştır. 1.78 boyunda ve 55 kilo olan Amine Gülşe, 90-62-92 vücut ölçülerine sahiptir.

Amine Gülşe, 6 Haziran 2019 da dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil ile evlenmiştir. 30 Mart 2020 tarihinde Londra'da Eda ismini koydukları bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Amine Gülşe, baba tarafından Kerküklü Irak Türkmeni, anne tarafından ise İzmir, Bergamalıdır.

DİZİLERİ

Asla Vazgeçmem (2015-2016) - Dizi, Nur Demiran Kozan / Nur Demiran Sancaktar
İkisini de Sevdim (2017) - Dizi, Suna