Amerikalı yıldız Kylie Jenner iç çamaşırlı ip dansıyla nefes kesti!

22 yaşındaki Amerikalı yıldız Kylie Jenner, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor. İp dansı yaparken çekilen pozlarını takipçileriyle paylaşan Jenner'ın fotoğraflarına milyonlarca beğeni geldi.

Yayınlanma Tarihi: 16.01.2020 09:29
Değiştirme Tarihi: 16.01.2020 09:29
Amerikalı yıldız Kylie Jenner iç çamaşırlı ip dansıyla nefes kesti!

Kendisine ait kozmetik markası çıkaran ve genç yaşta dünyanın sayılı milyarderleri arasına giren Amerikalı yıldız Kylie Jenner, sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor

Haber ile ilgili metin girin!.

Instagram hesabında 158 milyon takipçisi bulunan 22 yaşındaki Amerikalı yıldız, ip dansı yaparken çekilen pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu.

Haber ile ilgili metin girin!.

MİLYONLARCA BEĞENİ ALDI

Kyle Jenner'ın paylaşımlarına milyonlarca beğeni ve binlerce yorum geldi. Amerikalı yıldızın kusursuz fiziği ise takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

Haber ile ilgili metin girin!.

GÖĞÜS DEKOLTESİNİ ELLERİYLE KAPATTI

Öte yandan Kylie Jenner, New York'ta yılbaşı gecesini içki içerek kutlamıştı. Aşırı derecede sarhoş olan ve Instagram'da gümüş pullu elbisesi ile eğilerek çektiği fotoğrafı paylaşan Jenner'ın, göğüslerinin dekolte elbisesinden dışarı çıkmaması için elleri ile göğüslerini tutması dikkat çekmişti.