Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
AMERİKA BU AŞK ÜÇGENİNİ KONUŞUYOR

AMERİKA BU AŞK ÜÇGENİNİ KONUŞUYOR

Bir dönem ismi Rihanna ile anılan Drake ve aşk hayatında bir türlü aradığını bulamayan şarkıcı Taylor Swift arasında aşk dedikoduları çıkmaya başladı. İşin garip tarafı Rihanna ve Drake arasındaki ilişkinin henüz bitmemiş oluşu... İşte detaylar...

14.11.2016 16:01

Uzun bir süre boyunca ünlü şarkıcı Rihanna ile yaşadığı aşk dedikodularıyla gündeme gelen Drake, şimdilerde Taylor Swift ile anılmaya başlandı. Rihanna'ya olan hayranlığını ve aşkını milyonların gözü önünde ilan eden Drake, ünlü şarkıcıya çocukluğundan beri aşık olduğunu açıklamıştı.

Rihanna'nın aldığı en büyük hediye...

Rihanna ve Drake artık gizlenmiyor!

Açık ilişki yaşıyorlardı!Magazin basınını bir hayli oyalayan Rihanna ve Drake aşkı da çok uzun sürmedi! İlişkilerinden bir türlü aradığını bulamayan Rihanna, bu sefer de hayal kırıklığına uğradı. Geçtiğimiz ayın başlarında "açık ilişki" yaşadıklarını söyleyen ikili, bu açıklama ile tüm hayranlarını üzdü.

Rihanna ve Drake ayrıldı mı?

Dikiş tutturamayan Taylor Swift...Henüz Rihanna ile yaşadıkları ilişki kesinlik kazanmamışken, Drake'in adı şimdi de aşk hayatında bir türlü dikiş tutturamayan Taylor Swift ile anılıyor. Calvin Harris ve Tom Hiddleston ile ardı ardına yaşadığı başarısız ilişkiden sonra, şimdi de Drake ile yaşadıkları aşk ile gündeme gelen Taylor Swift, Rihanna hayranlarının eleştiri oklarının hedefi oldu.

Taylor Swift sevgili rekoruna koşuyor!

Taylor Swift, geçtiğimiz günlerde 30. yaşını kutlayan rapçi Drake'in doğum günü partisine katılmasının ardından tekrardan tüm gözleri üzerine çekmeyi başardı. Drake'in, partiye katılan Swift'i annesi ile tanıştırmasının üstüne aralarında çıkan aşk iddialı iyice gündeme geldi. Önce Rihanna ile "açık ilişki" yaşadığı yönünde açıklama yapması ve sonrasında Instagram hesabı üzerinden Taylor Swift ile fotoğraf paylaşıp annesi ile tanıştırması kafaları karıştırdı. Bu durum Drake hayranlarından da fazlasıyla tepki gördü. "Hem Rihanna hem de Taylor'ı birlikte mi idare ediyor?" yorumları yapıldı ve Drake'e sert eleştiriler geldi.
Yorumlar | 0
üye profil