Amber Heard ve Johnny Depp arasındaki iftira davası bugün yapıldı!

Johnny Depp ve Amber Heard arasındaki iftira davası bugün Londra'daki Yüksek Mahkeme'de bugün yapıldı. En dikkat çeken detay ise Heard'ın duruşmaya kız kardeşi Whitney ve avukatı ile el ele tutuşarak gitmesi oldu. 

Yayınlanma Tarihi: 08.07.2020 13:27
Değiştirme Tarihi: 08.07.2020 13:28
Amber Heard ve Johnny Depp arasındaki iftira davası bugün yapıldı!

Olaylı duruşmaya her iki ünlü isim de katıldı. Yüksek Mahkeme binasına ilk gelen Amber Heard'ın yanında kız kardeşi Whitney ile avukatı Jennifer Robinson vardı. Üç kadın el ele tutuşarak binaya giriş yaptı. Amber Heard'ün kız arkadaşı Bianca Butti ise giriş kapısında beklemeyi tercih etti.

"ASIL ŞİDDET GÖREN BENİM"

Binaya daha sonra Heard'e şiddet uyguladığı iddia edilen Johnny Depp ve avukatı geldi. Depp, duruşmada eski eşine şiddet uygulamadığını kanıtlamaya çalışacak. Aktör, asıl şiddet görenin ve aldatılanın kendisi olduğunu iddia etmişti.

'Rum Diaries', filminin setinde tanışıp aşık olan ve evlenen ama sonra şiddet iddiasıyla boşanmaya karar veren Johnny Depp ile Amber Heard arasındaki sular bir türlü durulmuyor. Her ikisi de bir diğerinden şiddet gördüğünü ileri sürüp bunu mahkemede kanıtlamaya çalışıyor. 

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.