Amanda Holden'ın göğüsleri olay oldu! Dekolte elbisesi aşağı kayınca...

Ünlü İngiliz şarkıcı Amanda Holden, giydiği kıyafetler ve dekolteli elbiseleriyle olay olmaya devam ediyor. İngiltere'de yayınlanan Yetenek Sizsiniz programının jüri üyeleri arasında yer alan Amanda Holden'ın çekimlerde giydiği dekolte elbisesi olay oldu. 

Yayınlanma Tarihi: 30.09.2020 18:08
Değiştirme Tarihi: 30.09.2020 18:08
Amanda Holden'ın göğüsleri olay oldu! Dekolte elbisesi aşağı kayınca...

İngiltere'de yayınlanan Yetenek Sizsiniz programının olaylı jürisi Amanda Holden, canlı yayında yine dekolteleriyle olay oldu. Sosyal medyada oldukça tartışılan konu Amanda Holden'ın göğüs dekoltesi oldu...

Daha önce de aynı programda göğüsleri görünen sonradan programın reytinglerini yükseltmek için kasten göğüslerinin dışarı çıkmasını sağladığını itiraf eden Amanda'nın aynı olayın benzerini yaşaması üzerine program izleyicileri sosyal medya üzerinden farklı yorumlarda bulundu.

Haber ile ilgili metin girin!.Bazı kullanıcılar göğüs uçlarına odaklanmaktan programa konsantre olamadığını söylerken bazı kullanıcılar ise görünenin göğüs uçları değil, mikrofonun gölgesi olduğunu iddia etti.

Amanda, kısa bir süre önce de Tiktok üzerinden giydiği dekolte elbisesi ile dans ederken çektiği videoyu paylaşmış ve binlerce beğeni toplamıştı.