Amanda Cerny 600 bin beğeni alan mesajını Türkiye fotoğrafı ile verdi

Amanda Cerny 600 bin beğeni alan mesajını Türkiye fotoğrafı ile verdi
Yayınlanma Tarihi: 10.12.2019 14:06
Değiştirme Tarihi: 10.12.2019 14:06

Amanda Yenge olarak hayatımıza giren sosyal medya fenomeni Amanda Cerny, Instagram hesabından Ayasofya'nın yer aldığı bir fotoğraf paylaştı ve hayata pozitif bakmakla ilgili uzunca bir not düştü. 

Cerny, Twitter hesabı üzerinden bir Türk kullanıcı ile uzun süre mesajlaşmış ve karşılıklı yapılan bu sohbetler onun Türkiye’de tanınan bir fenomen olmasını sağlamıştı. Cerny de bu popüleriteyi iyi değerlendirmiş ve bir markanın yüzü olarak İstanbul’a bir ziyaret gerçekleştirmişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

TÜRKİYE’DEN PAYLAŞIM

Ülkemizden son derece memnun ayrılan Cerny, uzun bir aradan sonra Instagram hesabından Türkiye ziyareti sırasında çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Amanda Cerny, bu fotoğrafın altına “pozitif insanlar pozitif enerjiye çekilir, negatif insanlar negatif enerjiye çekilir. Olumsuz enerjiyi üretken ve pozitif bir şeye dönüştürerek açığa çıkarın” notunu düştü.

Haber ile ilgili metin girin!.

AMANDA CERNY KİMDİR?

Amanda Cerny, ABD’nin doğusunda yer alan Pensilvanya eyaletinin Philadelphia şehrinde 26 Haziran 1991 tarihinde dünyaya geldi. Florida State Üniversitesinde eğitimini tamamladıktan sonra Ekim 2011’de PlayBoy’da Playmate seçildikten kısa bir süre sonra modellik kariyerine adım attı. Modelliğinin yanı sıra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Vine videolarının ardından Snapchat ve Instagram’la ün kazandı. Amanda Cerny, Kanadalı genç yıldız Justin Drew Bieber ile yaşadığı aşkla uzun süre magazin sayfalarına konu olmuştu.

Amanda Cerny bir zamanlar Justin Bieber ile olan birlikteliğinden dolayı da adından bayağı söz ettirmiştir.