Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Altın Portakal'da ünlüler birbirine girdi

Altın Portakal'da ünlüler birbirine girdi

Uluslararası Antalya Film Festivali jürisinde yer alan Andie MacDowell ile Esai Morales sert bir tartışmaya girdi. Sebebi ise...

25.10.2016 13:52

Uluslararası Antalya Film Festivali jürisinde yer alan dünyaca ünlü oyuncular Andie MacDowell ile Esai Morales, ödül töreni öncesi Hillary Clinton ile Donald Trump arasındaki başkanlık yarışı nedeniyle tartıştı.

Sözcü'de yer alan habere göre; jüride yer alan iki ünlü, festival sırasında kalabalık bir ekiple öğle yemeği yerken konu siyasete gelince tansiyon yükseldi.

Hillary Clinton’ı destekleyen MacDowell düşüncelerini masadakilerle paylaşırken, Morales tepki gösterdi. İki oyuncu, seslerini yükseltip hararetli bir tartışmaya girdi.

Öfkeden bilgisayarı parçaladı
Gergin sohbet öyle bir noktaya geldi ki Esai Morales, öfkesini önünde duran dizüstü bilgisayardan çıkardı. Andie MacDowell ise tartışma sırasında sakinliğini koruyup, olay büyümesin diye masadan kalktı. Bilgisayarı masaya sert bir şekilde vuran Morales'i, yanındaki korumaları zor sakinleştirdi. Sakinliğini koruyan Andie MacDowell, çantasını alarak mekanı terk etti.

İçten pazarlıklı
Esai Morales, tartışma sonrası yaptığı açıklamada, "Hillary Clinton içten pazarlıklı ve tehlikeli, Donald Trump ise kinci ve egosu yüksek ama içinde barındığı saflığı seviyorum” açıklamasını yaptı.

Yorumlar | 0
üye profil