Altan Erkekli: O filmde oynadığım için çok pişmanım

Altan Erkekli: O filmde oynadığım için çok pişmanım

Şu sıralar 'Hangimiz Sevmedik' dizisindeki 'Münir' rolüyle beğeni toplayan Altan Erkekli, çok konuşulacak bir itirafta bulundu.

Altan Erkekli, 'Hangimiz Sevmedik' ekibiyle çok iyi anlaştıklarını belirtirken, seyircinin ilgisinden de memnun olduğu vurguladı.

Türkiye Gazetesi'ne konuşan bol ödüllü oyuncu, “Yeni film var mı?” sorusuna, polemik çıkaracak bir cevap verdi: Gündemde bir proje yok. Ama en son Yavuz Seçkin’in başrolünde yer aldığı 'Yıldızlar da Kayar - Das Borak’ta yer aldım. Çok pişmanım. Hatır için gelen teklifi reddedemedim. İleride bu filmle anılmak istemiyorum.

Yılmaz Erdoğan’ın ekim ayında vizyona girecek 'Ekşi' Elmalar filmini değerlendiren Erkekli, “Güzel bir işe benziyor. Başarılar diliyorum. Fakat keşke Yılmaz, daha farklı bir projeyle karşımıza çıksaydı. Vizontele varken benzer bir yapıma gerek yoktu bence” ifadelerini kullandı.

İKİ HAFTADA 30 BİN KİŞİ
16 Eylül'de seyirciyle buluşan 'Yıldızlar da Kayar - Das Borak' filmini yaklaşık 30 bin kişi izledi. Filmin kadrosunda Erkekli dışında Larissa Gacemer, Seranay Aktaş, Veysel Diker, Ümit Karan, Altan Gördüm, Ali Erkazan, Saba Tümer ve Mesut Yar gibi birçok ünlü isim var. 

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 30/09/2016 12:54:46

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin