Ünlü oyuncu kaza geçirdi! Kolu...

'Beni Böyle Sev' dizisinin başrol oyuncusu Alper Saldıran bir kaza geçirerek kolunu sakatladı.

Yayınlanma Tarihi: 21.01.2015 23:41
Değiştirme Tarihi: 21.01.2015 23:41
Ünlü oyuncu kaza geçirdi! Kolu...

Dizinin başrol oyuncularından Alper Saldıran geçtiğimiz hafta yaşadığı küçük  bir kaza sonunda kolunun çıkması üzerine hastaneye kaldırıldı.

İlk müdahalesi acilde yapılan Alper Saldıran, doktor raporu almasına rağmen seti aksatmamak için çalışmalarına devam etme kararı aldı.
Yapımcı Başak Bingüller’in iki gün dinlen sete öyle devam ederiz demesine rağmen kendisini iyi hissettiğini ve bu yüzden sete devam etmek istediğini söyleyen Alper Saldıran, kamera karşısına geçmeye devam etti.

Haber ile ilgili metin girin!.
Yaşanan talihsizliğe çok üzüldüklerini söyleyen yapımcı Başak Bingüller “Üç yıldır ufak tefek sorunlar yaşadık ama böylesi bizi çok üzdü. Alper’in birkaç gün dinlenmesi gerekiyordu ama o çalışmaya devam etmek istediğini ve setin aksamaması gerektiğini söyleyerek çalışmalarına devam etti. Bunu bir nazar olarak kabul ettik, Alper’i fazla yormadan set deavm ediyor” dedi.

Sosyal medya üzerinden Alper saldıran’ın yaşadığı talihsiz olaydan haberdar olan dizi fanatikleri ise BSK Yapım’ı adeta mesaj yağmuruna tuttu. Oyuncunun sağlık durumunu soranlar, geçmiş olsun mesajı gönderenler adeta dizinin sosyal medya hesabını kilitlediler.