Almeda Abazi: Tüm ev halkı Covid-19 pozitif

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman'ın güzel eşi Almeda Abazi, eşinin koronavirüse yakalanmasının ardından, kendisinin ve oğlunun da koronavirüs test sonuçlarının pozitif çıktığını açıkladı. Abazi, "Yapılan testler sonucunda oğlumuz Efehan, ben ve tüm ev halkının Covid-19 pozitif olduğunu öğrendik. Bu arada eşim Tolgahan da hastaneden çıktı, tedavisi evde devam ediyor. Herkese sağlıklı günler diliyor ve bu hastalığa karşı çok dikkatli olmasını tavsiye ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi: 28.03.2021 12:57
Değiştirme Tarihi: 28.03.2021 12:57
Almeda Abazi: Tüm ev halkı Covid-19 pozitif

2008 Kainat Güzeli Almeda Abazi, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, oğlu Efehan ile koronavirüse yakalandığını duyurdu.

Abazi, "Yapılan testler sonucunda oğlumuz Efehan, ben ve tüm ev halkının Covid-19 pozitif olduğunu öğrendik. Bu arada eşim Tolgahan da hastaneden çıktı, tedavisi evde devam ediyor. Herkese sağlıklı günler diliyor ve bu hastalığa karşı çok dikkatli olmasını tavsiye ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Ekran Alıntısı

İkinci bebeğini kucağına almaya hazırlanan Abazi, "30 haftalık hamileyim ve şu an hamileliğimden dolayı ilaç tedavisi uygulanmıyor. Maalesef ki vitaminlerle anlatmaya çalışıyorum" şeklinde konuştu.