Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Alman usulü boşanma!

Alman usulü boşanma!

Rafet El Roman, evlilik sözleşmesi imzalattığı eşine Mart’ta Almanya’da dava açtı. Bu sözleşmeyle popçudan maddi talepte bulunamayacak olan Ceren El Roman, ‘Alman usulü’ ayrılığı itiraf etti!

27.07.2016 07:29

Ünlü popçu Rafet El Roman, kendisinden 21 yaş küçük Ceren El Roman ile 2014 Temmuz'da Almanya'da evlendi. Ünlü çift, haklarındaki "Evliliklerini Türkiye'de resmileştirmediler" dedikoduları bitmemişken boşanma haberleriyle gündeme geldi. Ve açıklama Rafet El Roman tarafından yapıldı. Ünlü popçu, 18 Mart'ta Ceren El Roman'a Frankfurt'ta boşanma davası açtığını söyledi. Evlenmeden önce genç eşine evlilik sözleşmesi imzalatan El Roman'ın bu sözleşmeye göre eşine boşanırken tazminat ödemeyeceği konuşuluyordu. kanuna göre... Dün yazılı bir açıklama yapan Ceren El Roman, "Kimse kimseden maddi bir talepte bulunmamıştır" diyerek dedikoduları doğruladı. Almanya'da evlenen ve kanuna göre evlendikten sonra edindikleri tüm malları yarı yarıya bölüşmesi gereken ikilinin ayrılığı da 'Alman usulü' olacak.

SÖZLEŞMELİ EVLİLİK BİTİYOR27 yaşındaki Ceren El Roman, 59 yaşındaki Mehmet Ali Erbil ile aşk yaşadığı iddiasını yalanladı.

Rafet El Roman, güzel eşine 18 Mart'ta Frankfurt Aile Mahkemesi'nde boşanma davası açtığını söyledi... (Takvim)

 

Yorumlar | 0
üye profil