Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Alişan: Tatlıses'i aramadım, çünkü...

Alişan: Tatlıses'i aramadım, çünkü...

Ankara'da yakın arkadaşının doğum günü partisinde sahne alan Alişan, Aramızda Kalmasın'a konuştu. Alişan, ABD'de ameliyat olan İbrahim Tatlıses'i ameliyat öncesi ve sonrası aramadığını söyledi.

20.04.2015 13:32

Ünlü türkücü Alişan geçtiğimiz günlerde Ankara'da bir doğum günü partisinde sahne aldı. Yakın arkadaşının doğum günü partisinde muhteşem sesi ve şarkılarıyla herkesi eğlendiren Alişan, Aramızda Kalmasın mikrofonlarına çok özel açıklamalar yaptı.

Şarkıcı, geçtiğimiz haftalarda ABD'de ameliyat olan İbrahim Tatlıses'le ameliyat sonrası görüşüp görüşmediği yönündeki soruya, "Telefonu bende yok. Ama yakınlarından bilgi alıyoruz. Allah'a çok şükür başarılı bir ameliyat geçirmiş, keşke bir an önce iyileşip aramıza dönse" dedi.

Melek Baykal'ın açıklamaları

Bir dönem Cennet Mahallesi adlı dizide birlikte rol aldığı Melek Baykal'ın "Alişan ve Çağla Şikel'le aynı sette çalışmak istemedim" yönündeki açıklamaları ile ilgili de konuşan Alişan, "Cennet Mahallesi setinde Çağla ve benim dışımda herkes oyuncuydu. İlk 'ben oyuncularla oynamak isterim' demiş. Sonra Türker (İnanoğlu) abi ikna etmiş" dedi.

Yorumlar | 0
üye profil