Alişan mezar başından paylaştı! Annesinin feryatları yürek dağladı

Ünlü şarkıcı Alişan, geçtiğimiz aylarda koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden kardeşi Selçuk Tektaş'ı mezarında andı. Feriköy mezarlığında Selçuk Tektaş’ın 40 mevlidi vardı. Alişan, Instagram'dan yürek parçalayan bir kare yayınlarken, Alişan'ın annesinin mezar başındaki feryatları yürek dağladı.

Yayınlanma Tarihi: 29.08.2021 09:50
Değiştirme Tarihi: 29.08.2021 09:51
Alişan mezar başından paylaştı! Annesinin feryatları yürek dağladı

Ünlü şarkıcı Alişan'ın kardeşi ve aynı zamanda menajeri olan Selçuk Tektaş, koronavirüse olmuş ve entübe edilmişti. Tektaş yoğun tedavi sonrası ise hayatını kaybetti.

Kardeş acısı yaşayan Alişan, ardından ikinci kez ölüm haberi ile yıkılmıştı. Şarkıcının kuzeni Ozan Ebcin de Tektaş'tan 8 gün sonra hayatını kaybetmişti. Zor günler yaşayan ve bulduğu her fırsatı kardeşinin mezarında vakit geçirerek değerlendiren Alişan, kardeşinin 40'ında da oradaydı.

Haber ile ilgili metin girin!.

"Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak..." diyen Alişan, Selçuk Tektaş'ın mezarındaki çiçeklerin fotoğrafını Instagram'dan "40" notuyla yayınladı.

Feriköy mezarlığında Selçuk Tektaş’ın 40 mevlidi vardı. Tüm aile bireyleri ve Selçuk Tektaş’ın sevenleri oradaydı. Alişan’ın üzüntüsü yüzünden okunuyorken anne ve babası da ayakta durmakta güçlük çekti.

Alişan’ın annesinin feryatları ise yürekleri dağladı.