Alişan: Komedi dizisi ile ekrana dönüyorum

Alişan: Komedi dizisi ile ekrana dönüyorum
Yayınlanma Tarihi: 20.04.2017 12:08 | Değiştirme Tarihi: 20.04.2017 14:08

Ünlü şarkıcı Alişan iş ve özel hayatına dair samimi itiraflarda bulundu.

Emre Saygı’nın Youtube’den canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü şarkıcı Alişan oldu. Alişan, canlı yayında Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularına samimi ve bir o kadar da iddialı açıklamalarda bulundu.


 
Komedi dizisiyle ekranlara dönüyorum
 
10 yıldır dizilerde yer almayan ancak Çağla Şikel ile bir komedi dizisiyle ekranlara döneceğini söyleyen Alişan “ 10 senedir dizi yapmıyordum ama yeni bir diziyle ekranlara dönüyorum. Çağla ile birlikte komedi dizisinde oynayacağız. Birkaç ay sonra her şey belli olacak” dedi.
 


Çağla’yla ayrılmaz ikiliyiz
 
Çağla Şikel ile Zeki Alasya, Metin Akpınar gibi partner olduklarını ancak çok zıt karakterler olduklarını söyleyen Alişan “ Çağla ile Zeki Alasya Metin Akpınar gibi olmaya başladık. Hep beraber yer alamız için teklifler geliyor. Türkiye’de bir kadın bir erkek olarak bu kadar uzun süre birlikte olan tek insanlarız. Çağla’nın sevdiklerini ben sevmiyorum, oda benim sevdiklerimi sevmiyor. Bu kadar zıt olmamız, uzun süre birlikte  dost olmamızın nedeni” dedi.


 
Ne yapacağımı biliyorum
 
Yıllarca yaptığı canlı yayınlarda selülitten, hastalıklara karşı erkeklerin neler yapması gerektiğini öğrendiğini söyleyen Alişan “Eğer evlenirsem karım hamile kalırsa ne yapılacağını çok iyi öğrendim. 5 yıldır yaptığım canlı yayınlarda selülitten, hastalıklara erkeklerin ne yapması gerekiyor hepsini öğrendim” dedi.

alişan
 
 

 

Komutan Kurtlar Vadisi’ni sordu
 
34 yaşında askere giden ve gece yarısı komutanların kendisini kaldırarak ‘Kurtlar Vadisi’ dizisinin sonraki bölümünü sorduklarını anlatan Alişan “ Acemi birliğimi yaparken gece yarısı yatarken asker gelip komutanın çağırdığını söyledi. Gittim komutanın yanına bana Kurtlar Vadisinin sonraki bölümünde ne olacak Necati Şaşmaz’ı arar mısın? dedi” diye konuştu.


 
17 yıldır ilaç kullanıyorum
 
Ailesinde çoğu kişinin saçlarının olmadığını ve yıllardır saçları dökülmesin diye ilaç kullandığını söyleyen Alişan “Ailemin çoğu kel benim saç takıntılı birisiyim. Çok uğraşıyorum böyle olması için 17 yıldır  saç dökülmesini engellemek için bir ilaç içiyorum. Lise yıllığında benim için saçına gösterdiği özeni derslere gösterseydi Boğaziçi Üniversitesinde okurdu yazdılar” dedi.


 
Saçlarıma perma yaptırdım
 
16 yaşındayken NBA’de oynayan basketbolcularına özendiği için saçlarına perma yaptırdığını fakat saçlarının yandığı söyleyen Alişan “16 yaşındayken NBA’de oynayan basketbolcularına özenip perma yaptırmıştım ve babam fiziksel tepkisini gösterip tekrar berbere götürdü perma ilacı saçımı yakmış 2 numarayla patates tarlası gibi bir saçım vardı” dedi.
 
Kanımda et çıktı
 
Detoks yapmak ve beslenme planı için doktorda kan verdiğini ancak kanında çok sayıda et proteini çıktığını söyleyen Alişan “ Detoks ve beslenme planı için bir doktora gittim. Nasıl beslenmem lazım diye kan aldılar. Kanım et proteini çıktı. Çok fazla et yiyorum” dedi.
 


Beni çamaşır suyuyla yıkadılar
 
Yaz aylarında güneşe çıktığı zaman çok yandığını ve annesiyle yengesinin kendisi çamaşır suyuyla yıkadığını söyleyen Alişan “Yaz günleri güneşe çıktığımda çok yanıyoru. Yengem ve annem 10 yaşındayken beni rengim açılsın diye çamaşır suyuyla yıkadılar ama rengimi açmayı başaramadılar” diye konuştu.