Alişan isyan etti: Yeter artık! Kimsenin haddine değil

Kardeşi Selçuk Tektaş'ı Temmuz 2011'de koronavirüs nedeniyle kaybeden Alişan ile iki çocuğunun annesi Buse Varol, uzun süre boşanacakları yönündeki haberlerle gündeme geldi. Kızları Eliz'in doğum gününü ayrı ayrı kutlayınca evliliklerinde kriz olduğu ortaya çıkan ikili, Burak’ın doğum gününde birlikte poz vermiş ve kara bulutların dağıldığıu mesajını vermişti. Alişan, "Küslükler bitti mi?" ve "Anneniz ile eşinizin arası düzeldi mi? sorularına sert çıktı.

Yayınlanma Tarihi: 22.03.2022 13:40
Değiştirme Tarihi: 22.03.2022 13:40
Alişan isyan etti: Yeter artık! Kimsenin haddine değil

2018'de dünyaevine giren oyuncu Buse Varol ile Alişan, bir yıl sonra oğulları Burak'ı, 2021'de kızları Eliz'i kucaklarına almıştı. Sosyal medya hesaplarından aşk dolu paylaşımlar yapan ikili, geçtiğimiz ay boşanmanın eşiğinden dönmüştü.

"DAVET EDİLMEDİM"

Varol, kızı Eliz'in doğum günü için kayınvalide Suzan Tektaş'ın evinde gerçekleşen kutlamaya kendisinin davet edilmediği itiraf etmişti. Oyuncunun evlilik yüzüğünü çıkarması, ayrılık iddiasını güçlendirmişti. İkili, evliliklerinde kara bulutlar dolaştığını kabul etmişti. Ancak boşanacakları haberlerini her fırsatta yalanlamışlardı.

Magazin gündeminden düşmeyen kriz aşıldı ve Buse Varol tekrar alyansını taktı. Ancak bu sefer de ünlü şarkıcının annesi Suzan Tektaş'ın, gelinine hala kızgın olduğu öne sürüldü.

"BEŞ DAKİKA DAHA KALAYIM"

Alişan, önceki gün Akmerkez’de görüntülendi. Oğlunu çocuk oyun salonuna bırakan şarkıcı, Burak’ı oyun salonundan almak istedi. Bunun üzerine Burak, "Beş dakika daha kalayım” diye diretti.

"FİLİPİNLİ BAKICIYI NE HALE GETİRDİ?"

Burak’ın çok hareketli olduğu görülürken, "Evde nasıl enerjisini nasıl atıyor?" sorusuna Alişan, "Bakar mısınız, Filipinli bakıcıyı ne hale getirdi” sözleriyle espri yaptı.

"HER ŞEY NORMALE DÖNDÜ"

Eşi Buse Varol ile kötü günleri geride bıraktığını söyleyen Alişan, "Her şey normale döndü artık" dedi. "Anneniz ile eşinizin arası düzeldi mi? sorusunu ise "Bir şeyler yazıp çiziyorlar! Ne diyeyim yani” şeklinde cevapladı.

"BU KONULAR BENİ SIKTI"

"Küslükler bitti mi? sorusu üzerine ünlü şarkıcı, "Aile meselesi, boş verin. Kimse de konuşmasın, kimsenin haddine değil. Annesi, babası, yok osu, yok busu. Bu konular beni sıktı, yeter artık" sitemkar bir açıklamada bulundu.

(Milliyet) 

İlgili Sayfalar: Magazin