Alişan'ın eşi Buse Varol'dan açıklama: Ben ilk defa Alişan'ı böyle çaresiz, ağlarken gördüm

Geçtiğimiz hafta korkunç bir kaza geçiren şarkıcı Alişan ve eşi Buse Varol sosyal medya platformu Instagram üzerinden canlı yayın yaptı. Buse Varol yaşadıkları kazaya ilişkin konuştu ve "O travma kolay kolay atlatılacak bir şey değil. En büyük şükrettiğim şey, hepimiz hayattayız ve çok sağlıklıyız. Allah hiç kimseye böyle bir şey yaşatmasın. Ben ilk defa Alişan'ı böyle çaresiz, ağlarken gördüm" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 28.06.2020 14:28
Değiştirme Tarihi: 28.06.2020 14:28
Alişan'ın eşi Buse Varol'dan açıklama: Ben ilk defa Alişan'ı böyle çaresiz, ağlarken gördüm

Geçtiğimiz hafta Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde korkunç bir kaza geçiren şarkıcı Alişan ve eşi Buse Varol yaşadıkları anları Instagram hesabından yaptıkları canlı yayın ile anlattılar. Buse Varol, "O travma kolay kolay atlatılacak bir şey değil. En büyük şükrettiğim şey, hepimiz hayattayız ve çok sağlıklıyız. Allah hiç kimseye böyle bir şey yaşatmasın. Ben ilk defa Alişan'ı böyle çaresiz, ağlarken gördüm" dedi.

Şarkıcı Alişan ise yaşadıkları anlara ilişkin "Allah bize bir şans daha verdi. Bir şeyleri ders olarak çıkarmamızı istedi. Ben araba kullanırken ne yapmamam gerektiğini, bundan sonra nasıl olmam gerektiğini anladım. Benim de bazı hatalarım muhakkak olmuştur, kimse hatasız değil bundan sonra daha dikkat ederek yaşayacağız." ifadelerini kullandı. Oğlu Burak'ın bakıcısı Marianne Villamer Candayan ile ilgili de "Belki de oğlum Burak'ın hayatını bakıcımız kurtardı. O bizim canımız. Onun da boynunda ufak bir kas yırtığı var" demişti.