Alişan'dan Mahsun Kırmızıgül ve Özcan Deniz'le ilgili çarpcıcı itiraf

Alişan'dan Mahsun Kırmızıgül ve Özcan Deniz'le ilgili çarpcıcı itiraf
Yayınlanma Tarihi: 06.05.2016 16:36
Değiştirme Tarihi: 06.05.2016 16:42

Ünlü şarkıcı Alişan bir dönem sıkı dost olduğu Mahsun Kırmızıgül ve Özcan Deniz'le ilgili konuştu. Alişan, "Mahsun evlendiğinde ve çocuğu olduğunda arayıp hayırlı olsun demedim. İkisiyle de konuşmuyorum, bir daha konuşmayı da düşünmüyorum" dedi.

Alişan konuk olarak katıldığı Renkli Sayfalar programında eski dostları Mahsun Kırmızıgül ve Özcan Deniz'le ilgili bomba açıklamalar yaptı. 

Uzun süredir Mahsun Kırmıgül ve Özcan Deniz'le arası açık olan Alişan, "Ben askere giderken kimse güle güle git, güle güle gel demedi. Kardeşim evlendi hayırlı olmasın demediler. 

Ameliyat oldum geçmiş olsun demediler. Ben de Mahsun evlendiğinde ve çocuğu olduğunda arayıp hayırlı olsun demedim. İkisiyle de konuşmuyorum, bir daha konuşmayı da düşünmüyorum. Özcan benden 1 yaş büyük, Mahsun Abi ile aramızda bayağı bir yaş farkı var. Bir yerde karşılaşsak selam vermem. Bundan sonra hayatımda olmayacaklar.

 

alişan özcan deniz mahsun kırmızıgül

Benim hayatımda 'bundan sonra hiç görüşmeyeceğim' 3-4 kişi vardır. Namusuma, şerefime, haysiyetime ve ekmek parama dokunmadığı sürece kimseyle küslüğü uzatmam." diye konuştu.