Alişan'dan 'İzzet Yıldızhan' cevabı: Külah varsa ona anlatsın!

Geçtiğimiz yıl kardeşi Selçuk Tektaş'ı koronavirüs nedeniyle toprağa veren Alişan, bir süre sahne çalışmalarına ara vermişti. Ünlü türkücü, kaporasını alıp iptal ettiği bir işte kendisinin yerine sahne alacak meslektaşının "Konserden önce paramı verin!" tepkisiyle karşılaştığını açıklamıştı. Bu kişinin İzzet Yıldızhan olduğu ortaya çıkmıştı. Önceki gün Etiler'de görüntülenen Alişan, muhabirlerin konuyla ilgili sorularına yanıt verdi.

Yayınlanma Tarihi: 27.01.2022 14:58
Değiştirme Tarihi: 27.01.2022 14:58
Alişan'dan 'İzzet Yıldızhan' cevabı: Külah varsa ona anlatsın!

Alişan, önceki gün Akmerkez’de oğlu Burak ve yeğenleri ile birlikte görüntülendi. Karne tatili sonrası Burak, Eyşan ve Ceylan'a hediye alan şarkıcı, gazetecilerle de sohbet etmeyi ihmal etmedi.

Alişan’ın oğlu Burak, bir anda gazetecilerin mikrofonlara Tan’ın 'Yalan' adlı şarkısını söylemeye başladı. Ünlü türkücü de "Tan'dan daha güzel söylüyor" diyerek espri yaptı.

"BİZİM ZAMANIMIZDA BÖYLE DEĞİLDİ" 

Oyunculuğa tekrar dönmek istemediğini söyleyen Alişan “Bizin zamanımızda çalışma şartları böyle değildi. Şimdi şartlar bayağı zor ben şu an şarkıcılık ve program sunuculuğu ile devam ediyorum. Eşim Buse yakın zamanda bir proje ile ekranlara dönecek" dedi.

"BIKTIM BU KONULARDAN" 

Öte yandan Alişan, dostu İzzet Yıldızhan ile arasının açık olduğu yönündeki soruları, “Arkadaşlar artık polemik falan istemiyorum, bıktım bu konulardan gerçekten" diyerek cevaplamak istemedi.

Ünlü türkücü, daha sonra muhabirlerin “İzzet Bey mekanın sizinle anlaştığını bilmediğini söylemişti" sözlerini hatırlatması üzerine, "Külah varsa ona anlatsın" şeklinde konuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.(Milliyet) 

İlgili Sayfalar: Magazin