Alişan'dan dikkat çeken Ardahan paylaşımı: 30 gün bizimleydin...

Survivor All Star 2022'de dün akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için mücadele verildi. Gönüllüler takımı yarışmacılarından Ardahan'ın başarılı atışları sonrası takımına kazandırdığı sayıyı Alişan'ın rahmetli kardeşi Selçuk Tektaş'a armağan etmesi ise izleyicilerin takdirini kazandı. O anları Instagram hesabından paylaşan Alişan da koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden kardeşini unutmayan Ardahan için duygulandıran bir not yazdı. 

Yayınlanma Tarihi: 17.01.2022 09:40
Değiştirme Tarihi: 17.01.2022 09:40

Kardeşi Selçuk Tektaş'ı koronavirüs yüzünden kaybeden Alişan ölüm haberiyle sarsılmıştı. Kardeşinin yoğun bakımda olduğu günlerde Hülya Avşar, Demet Akalın ve Çağla Şıkel gibi isimlerin kendisini hiç yalnız bırakmadığını söyleyen Alişan Survivor Ardahan Uzkanbaş'la ilgili de bir paylaşım yaptı.

Survivor All Star gönüllüler takımı yarışmacısı Ardahan Uzkanbaş'ı sosyal medyadan paylaşan Alişan paylaşımına şunları yazdı:

"30 gün bizimleydin, hiç tanımadan Selçuk’u her gün bizimle dua ettin... Sen benim için, bizim için şampiyonsun kardeşim.. Seni çok seviyorum ve her zamanda yanındayım, yanındayız…"

İlgili Sayfalar: Magazin