Alice'in kraliçesi Ezgi Mola'dan 8 Mart mesajı

Alice'in kraliçesi Ezgi Mola'dan 8 Mart mesajı
Yayınlanma Tarihi: 03.03.2019 12:38 | Değiştirme Tarihi: 03.03.2019 13:07

Organize İşler Sazan Sarmalı ve Alice Müzikali ile izleyicilerin bir kez daha gönlünü fetheden, güler yüzü ve doğallığı ile kendisine hayran bırakan Ezgi Mola karakteri hakkında yorum yaptı: “Kraliçe ile kötü karakteri seyirciye sevdirebilmek çok keyifli”

“ Şiddet ve taciz mağduru kadınların sessiz kalmamasını konuşup bağırıp seslerini duyurarak güçlenmesini temenni ediyorum”
Kariyeri ve kendisi ile ilgili merak edilenleri yanıtlayan başarılı ve güzel oyuncu, hafızalarda yer eden canlandırdığı karakterler ile ilgili şunları söyledi: “ Bu zamana kadar rol aldığım Soğuk Aydede, Celal ile Ceren, Kocan Kadar Konuş, Organize İşler hepsi ayrı tatlar. İyi ki bu işleri ben yapmışım yoksa çok hayıflanırdım”

Alice Müzikali’nde canlandırdığı “Kraliçe” karakteri ile de büyük beğeni toplayan başarılı oyuncu, “Kötü karakteri seyirciye sevdirebilmek çok keyifli. Gelen yorumlarda büyük beğeni aldığı yönünde” dedi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü ile ilgili de tüm kadınlara mesajını ileten Ezgi Mola, “ Şiddet ve taciz mağduru kadınların sessiz kalmamasını konuşup bağırıp seslerini duyurarak güçlenmesini temenni ediyorum” dedi.

Kaynak: Mag Dergi