Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ali Sunal İsyan Etti

Ali Sunal İsyan Etti

Sunal: Hakkımda çıkan haberleri ciddiye almayanlara teşekkür ederim, ciddiye alıp inananların ruh sağlığından şüphe ederim.

03.02.2012 17:03

Sunal: Hakkımda çıkan haberleri ciddiye almayanlara teşekkür ederim, ciddiye alıp inananların ruh sağlığından şüphe ederim.

Ali Sunal ve Gökçe Bahadır'ın boşanma haberleri pek çok kişinin dikkatini çekti. Ali Sunal, yaptığı ilk açıklamada, "Dört senemi geçirdiğim Gökçe Bahadır ile evliliğimizi yürütmeye çalıştık ancak süreç sonunda anlaşarak ayrılma kararı aldık. Bu süreç ikimizin arasındaki anlaşmazlıklara bağlıdır" demişti.   Önce Tuzla'daki evinde bir başkasıylayken eşi tarafından yakalandığı söylenen Sunal, yaptığı açıklamalara rağmen dedikoduların kesilmemesi üzerine isyan bayrağını çekti.   Sunal, "Hakkımda çıkan haberleri ciddiye almayanlara teşekkür ederim, ciddiye alıp inananların ruh sağlığından şüphe ederim" derken, "Hakarete varacak sözler yazanlar hakkında suç duyurusunda bulunacağımızı haber veririm.  Bazı anlaşmazlıklar oldu ve noktalama kararı aldık. İlk günlerde gülüp geçtim. Fakat artık canımı yakıyorlar. Benim, ailemin ve Gökçe'nin canını yakıyorlar. Bu iddiaları haber olarak yapan insanlara ve eğer varsa inananlara Allah akıl fikir versin diyorum. Yersiz haber çıkaranlar için de hukuki işlem başlatılmıştır. Benim karakterimi, nasıl bir duruş sergilediğimi bilmeyen yoktur" şeklinde bir açıklamada bulundu.   Sunal geçtiğimiz günlerde de "Böyle saçma, böyle kırıcı haberlerin yazılması hem beni hem de ailemi üzdü. Biz boşanma kararı almışız, boşanmak için mahkemeye gidiyoruz, evet... Ama herkes ayrılabilir. Bu tarz çirkin yakıştırmalar hoş değil" demişti.   Haber ile ilgili metin girin!.KAYNAK: HT Magazin
Yorumlar | 0
üye profil