Ali Sunal'dan babası Kemal Sunal'a: İyi ki doğdun koca çınarım!

Geçtiğimiz aylarda ikinci kez baba olmanın mutluluğunu yaşayan Ali Sunal, 2000 yılında hayatını kaybeden babası Kemal Sunal'ı doğum gününde andı. Duygusal bir yazı kaleme alan Sunal, babasına; "Seni, senin filmlerini bilen herkes, çocuklarını seni tanıtarak büyütüyor" diye seslendi.

Yayınlanma Tarihi: 11.11.2021 16:15
Değiştirme Tarihi: 11.11.2021 16:15
Ali Sunal'dan babası Kemal Sunal'a: İyi ki doğdun koca çınarım!

Ardında bıraktığı 'Süt Kardeşler', 'Hababam Sınıfı', 'Tosun Paşa', 'Sahte Kabadayı' ve 'Kapıcılar Kralı' gibi filmlerin yanı sıra gülüşüyle de hafızalarda yer edinen merhum sanatçı Kemal Sunal'ın 77'nci doğum günü tüm sevenleri tarafından kutlanıyor.

Toplumun hemen her kesiminin gönlünde yer edinen Sunal'ın doğum gününde oğlu Ali Sunal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duygulandırdı.

Kızları Nar ve Nil ile çekilen fotoğrafını yayınlayan Ali Sunal, gönderisinde; "Başta ben olmak üzere; tüm sevenlerin, hayranların, seni, senin filmlerini bilen herkes çocuklarını seni tanıtarak büyütüyor" dedi.

"Sen gittikten sonra hayranlarına milyonlarca küçük arkadaşımız eklendi, ikisi fotoğrafta... İşte biz her yıl çoğalarak, senin doğum gününü o milyonlarla kutluyoruz."

Ünlü oyuncu, sözlerine; "İyi ki doğdun canım babam, gölgesinde bizi hala koruyan mutlu eden koca çınarım, Nar ve Nil'in melek dedesi... İyi ki doğdun" diye devam etti.
 

İlgili Sayfalar: Magazin