Aleyna Tilki’den ‘Helal olsun’ dedirten karar!

Genç ve güzel şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla adeta 'helal olsun' dedirtti. Aleyna Tilki sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, orman yangınında söndürme ekiplerine motosikletiyle gönüllü olarak su taşıyan, dönüş yolunda kaza yapıp alevlerin arasında kalarak yaşamını yitiren Şahin Akdemir'le ilgili dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 31.07.2021 09:41
Değiştirme Tarihi: 31.07.2021 09:41
Aleyna Tilki’den ‘Helal olsun’ dedirten karar!

Muğla'nın Marmaris ilçesinde, dün çıkan orman yangınında söndürme ekiplerine motosikletiyle gönüllü olarak su taşıyan, dönüş yolunda kaza yapıp alevlerin arasında kalarak yaşamını yitiren Şahin Akdemir (25), Türkiye'nin gündeminde...

Kahraman genç Şahin Akdemir konuşulmaya devam ederken, şarkıcı Aleyna Tilki, konuyla ilgili olarak dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Tilki, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Yarın akşam gerçekleşecek Turkcell Vadi İstanbul konserimden glde edeceğim geliri çıkan yangına müdahale eden ekiplere su ve ayran taşırken dönüş yolunda kaza geçirerek alevler arasında hayatını kaybeden 25 yaşındaki sevgili Şahin Akdemir adına Hatıra Ormanı kurmak adına bağışlıyorum. Mekanın cennet olsun sevgili Şahin" diye yazdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Aleyna Tilki’nin bu kararı, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Kullanıcılar, ‘’Helal olsun sana Aleyna Tilki’’ yorumlarında bulundu.