Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Aleyna Tilki'ye cinsel istismar iddiası adliyeye taşındı

Aleyna Tilki'ye cinsel istismar iddiası adliyeye taşındı

Şarkıcı Fulin’in “Aranjör Emrah Karaduman beni o zaman 14 yaşında olan Aleyna Tilki ile aldattı” sözleri adliyeye taşındı.

19.12.2016 11:17

Popçu Fulin, katıldığı TV programında eski aşkı aranjör Emrah Karaduman (30) ile 2,5 yıllık ilişkisinin ihanet nedeniyle bittiğini açıkladı. Karaduman’ın 2 yıl önce kendisini o zaman 14 yaşında olan Aleyna Tilki (16) ile aldattığını öne sürdü.

fulin

Posta gazetesinde yer alan habere göre programı izleyen avukat Osman Taşdemir, İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Dilekçesinde “2 yıl önce 14 yaşında olan Aleyna Tilki’ye karşı ‘çocuğun cinsel istismarı’ suçunun işlendiği anlaşılmaktadır” denildi.

Avukat Taşdemir’in dilekçesinde şu ifadeler yer aldı: “Aleyna’nın fiziksel olarak ‘yetişkin’ görünmesi kendisinin ‘çocuk’ olduğu gerçeğini değiştirmemektedir. ‘Çocuğun cinsel istismar’ suçunun tüm unsurlarının vücut bulduğu anlaşılmaktadır.”

Yorumlar | 2
üye profil
Yunus Emre Ozturk 2 yıl önce
Allah belasini versin
Servet 2 yıl önce
Yok canım bu ülkede yasalar sadece sıradan insanlar içindir yani sıradan insanlar da bu durum söz konusu olunca yer yerinden oynar ama olay ünlüler arasında geçince nedense yasalar bir kenara atılıp olay çağdaşlık olarak görülür bunun böyle olacağınıda ileriki günlerde göreceğiz. Eğer bu haber doğru ise inşallah mahkemeler gereğini yaparlar zira ortada alenen işlenmiş bir suç var