Aleyna Tilki, 'Yalan'ın yeterli tepkiyi almadığı yönündeki yorumlara cevap verdi

Yeni şarkısı 'Yalan'ın yeterli tepkiyi almadığı yönündeki yorumlara cevap veren şarkıcı Aleyna Tilki, bir ara aralarından su sızmadığı meslektaşı Aynur Aydın'la ilgili babasının olay yaratan mesajını da değerlendirdi.

Yayınlanma Tarihi: 06.03.2020 09:42
Değiştirme Tarihi: 06.03.2020 11:31

Önceki akşam kız kardeşi Ayça ile birlikte Bebek Otel'de yemek yiyen şarkıcı Aleyna Tilki, çıkışta kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.19 yaşındaki popçu, söz ve müziğine imza attığı, klibinde de yönetmen koltuğuna oturduğu 'Yalan' adlı şarkısının yeterli tepkiyi almadığı yönündeki yorumları değerlendirdi.

Milliyet'in haberine göre; Aleyna, "Ülkece zor bir dönem geçiriyoruz. Ben de şarkıyla ilgili çok paylaşım yapmadım. Olması gereken oldu, o yüzden çok fazla bir şey söylemek istemiyorum. Benim şarkılarımın hepsi ilk çıktığında tepki çekiyor. Amacım bu şarkıda herkesin zevki değildi, zevklerini beğendiğim insanların beni beğenmesiydi. Farklı bir kitleye hitap ettim" dedi.

Babasının sosyal medyada şarkıcı Aynur Aydın ile ilgili yaptığı yorumlar hakkında Aleyna Tilki, "Anneler ve babalar çocuklarına karışır. Bir yanlış yaparlarsa aramızda konuşuruz. Onlar anne ve baba. Bizim gibi profesyonel değiller. Bazı şeylerin nereye gideceğini düşünemeyebilirler" diyerek, babasına gönderme yapmayı ihmal etmedi.
Genelde marka giyindiğini dile getiren genç şarkıcı, “Ben hiç reklam için kıyafet giymedim. Genel olarak tabii ki ben, her zaman ben. Alın terimle kazınıp kendim alıyorum" ifadelerini kullandı.

Bir ara aralarından su sızmayan Aleyna Tilki ile Aynur Aydın, geçtiğimiz yıl bozuşmuştu. Soğukluğun nedeni; Aleyna’nın stili ve magazin açıklamaları konusunda danıştığı Aynur Aydın’ın sözünden dışarı çıkmasıydı.

Mehmet Tilki, Twitter hesabından Aynur Aydın'ı hedef alarak şu paylaşımı yapmıştı: 

“Aleyna'nın ayısı kadar ünlü olamayıp, Aleyna'nın vizyonundan reklam yapmaya çalışan, kendisini sanatçı sanan gündem yaratmaya çalışan Hanımefendiye de buradan selamlar.”

Bu tweet'e sert yanıt veren Aydın, "Benim de bir kız evladı olduğumu unuttunuz herhalde! Sanırım bencilliğiniz bir aile genetiği! Ama Tilki Ailesi'ne tam yakışan bir hareket ettiniz" mesajını yayınlamıştı.