Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel, kendisine gelen bir mesajı sosyal medyada ifşa etti

Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel, bu kez kendisine gelen bir mesajı kendi hesabından ifşa etti. Dubai tatilindeki pozlarıyla çok konuşulan Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel, kendisine gelen çirkin mesajları ifşaladı.

Yayınlanma Tarihi: 18.11.2021 15:19
Değiştirme Tarihi: 18.11.2021 15:19
Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel, kendisine gelen bir mesajı sosyal medyada ifşa etti

Genç popçu Aleyna Tilki, her yaptığıyla magazin gündeminde dikkatleri üzerine çekerken annesi de zaman zaman gündeme geliyor.

Son olarak kızlarıyla Dubai'ye giden ve iddialı bikinili pozlarını paylaşan Havva Öztel sosyal medyada dikkat çekmişti. Instagram'ı kızından bile aktif kullanan Öztel bu sefer kendisine gelen çirkin bir mesajı ifşa etti.

Bir sosyal medya takipçisi Öztel'e çirkin yorumlarda bulundu. Takipçi hızını alamayıp "Umarım yatalak olursun" bedduasıyla herkesi şoke etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel ise bu mesajı paylaşarak "Bir insan nasıl bu kadar zalim düşüncelere sahip olabilir?" diye sordu.

Öztel daha sonra ise "Bunlar kadın katili, bunlar tacizci. Birçok kadın maalesef böyle şeylere maruz kalıyor" yorumunda bulundu.

 

İlgili Sayfalar: Magazin