Aleyna Tilki kendisi için dadı arıyor: Asistan tribi çekemem

Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile asistan yerine dadı aradığını duyurdu. 'Asistan tribi' çekemeyeceğini söyleyen Tilki, dadı arama sebebini de açıklarken, aradığı kriterleri de peş peşe sıraladı. 

Yayınlanma Tarihi: 09.07.2021 11:50
Değiştirme Tarihi: 09.07.2021 12:19
Aleyna Tilki kendisi için dadı arıyor: Asistan tribi çekemem

Aleyna Tilki, iş hayatında asistan yerine dadıyla çalışmaya karar verdi. Twitter hesabından konuyla ilgili açıklama yapan şarkıcıya hayranlarından yorum yağdı.

Aleyna Tilki, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Kendime dadı tutacağım. Asistan tribi çekemem. Dadılar çok çalışkan. Yemeğimi düşünür, saçlarımı tarar ve her şey" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Öte yandan Tilki, bu paylaşımının ardından yeni bir paylaşım daha yaparak, aradığı kriterlerin hangileri olduğunu da maddeler halinde sıraladı.

Paylaşım ise şu şekilde;

Haber ile ilgili metin girin!.
 

Instagram'da 2,7 milyon takipçisi bulunan Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde makyaj artisti Rıfat Yüzüak ile kulis hallerini paylaşmıştı. Roman havası oynarken çektirdiği videosunu yayınlayan genç şarkıcı, "Rıfat'la kuliste evcilik oynuyoruz. Ben mahalle arası kuaför salonu sahibi oldum. Çingene tarzımı seviyorum" demişti.