Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Aleyna Tilki hakkında yapılan haberlere çok sert tepki gösterdi

Aleyna Tilki hakkında yapılan haberlere çok sert tepki gösterdi

Aleyna Tilki hakkında yapılan 'Gittiği hastaneyi birbirine kattı' haberlerine çok büyük tepki gösterdi.

02.12.2016 15:14

18 yaşını doldurmadığı için alkolü mekanlarda sahne alması çok büyük tartışmlar doğuran Aleyna Tilki geçtğimiz kasım ayı içerisinde deDiyarbakır’da çıktığı mekana atılan ses bombasını şokunu da yaşamak zorunda kalmıştı. Tüm bu yaşadıklarından sonra sahnelerden bir süre uzak kalma kararı alan Aleyna Tilki, hakkında 'Gittiği hastaneyi birbirine kattı' haberleri çıkınca genç şarkıcı, bir açıklama yapmak zorunda kaldı.

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, kendisi hakkında sosyal medya ve bazı internet siteleri üzerinden yapılan “Aleyna Tilki, gittiği hastaneyi birbirine kattı, çalışanlarına hakaret etti” haberlerine sert tepki gösterdi.

Hakkını mahkeme salonlarında arayacağını söyleyen Tilki, hakkında çıkan haberlere şu sözlerle isyan etti:

 “Allah’ınızdan bulun! Artık susmayacağım. Yalanlarla dolanlarla benim karakterimi ve gururumu yerle bir edebileceğinizi mi sandınız! Artık yalan olan tüm haberlere dava açacağım. Ben hayatımda karıncayı bile incitmedim, kaldı ki dün hastanedeki tüm çalışan abi ve ablalarımla resim çekildim, hepsiyle sohbet ettim neredeyse, büyük bir keyifle… Allah’tan birkaç tanesi yardıma ihtiyacım olur diye numarasını bile verdi de… Resimleri ondan isteyeceğim ve onlara nasıl davrandığım hakkında video isteyeceğim. Kimsenin hakkı bu kadar yenilmemiştir. Siz bir kız çocuğunun karakterine ruhuna küfür ederek, hakaret ederek, gerek yalan haber yaparak, gerek konuları çarpıtarak, çok büyük kul hakkına girdiniz. Gelsin şimdi o beni bir gün savunup işine gelince gömen abiler ve ablalar! O hastaneye beraber gidelim bir soralım, gerçeğiyle onlardan öğrenelim nasıl davranmışım. Pes! Sizin Allah korkunuz da mı yok?

Yorumlar | 0
üye profil