Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Aleyna Tilki'den Demet Akalın'a gönderme!

Aleyna Tilki, kendisine ağır sözlerle yüklenen Demet Akalın'a "Kendi ışığına güvenen, başkasının parlamasından rahatsız olmaz!" sözleriyle gönderme yaptı.

02.02.2017 14:13

Aleyna Tilki'ye ilk çıktığı dönemler destek olan Demet Akalın, bir süre sonra Tilki'ye tepki göstermeye başladı. Geçtiğimiz günlerde açıklama Demet Akalın, "Aleyna 'Basit insanların çok fanı olur' şeklinde bir söz etti. Onun bu lafı beni sinirlendirdi. Daha 16 yaşında küçük bir kız böyle bir lafı nasıl söyler? Çok kızdım, artık Aleyna'yı dinlemiyorum." demişti.

Demet Akalın'a gönderme yaptı
Bu sözlerin hemen ardından Alyena Tilki Instagram hesabında yaptığı paylaşımla adeta Akalın'a gönderme yaptı. 

 Aleyna Tilki, kendisine ağır sözlerle yüklenen Demet Akalın'a Instagram hesabı üzerinden, "Kendi ışığına güvenen, başkasının parlamasından rahatsız olmaz!" dedi.

Yorumlar | 5
üye profil
Deniz Kaya 2 yıl önce
Aleyna tilki ye hak veriyorum.rnVe onun iyi bir şarkıcı olduğunu,olacağına inanıyorum.rnHerkes kendine bakmalı.rnAleyna Tilkiyle dalga gecmekten tum turkiye vazgecsin artik...rn
KEREMCEM KARAR 2 yıl önce
Yazık 16 yaşında bir kız çocuğu bu kadar egoist bu kadar bencil bu kadar terbiyesiz olamaz acunnmedya çıkarttın şahaesr ile gurur duy senin sayende bu kadar hava civa yapıyor bu
çağrı 2 yıl önce
alyena değil aleyna kolay gelsin..
saziye 2 yıl önce
ya yok ya ikiside haklı aleynanın sarkısınıçok beğendim ezberledim hata dünyanın en güzelşarkısı cevapsızçınlama
saziye 2 yıl önce
aleyna çok haklı