Aleyna Tilki'den çok özel açıklamalar: Bu yüzden çok üzülüyorum

Aleyna Tilki geçtiğimiz gün görüntülendi. Ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtlyana Tilki,  ”Ben konser vermiyorum, çünkü ben müzisyenlerin gitaristlerin herkesin çalışmasını o kadar çok istiyorum ki, sadece sahnede bir sürü ekmek parası kazanan kişi var. Bu yüzden çok üzülüyorum. Maalesef Covid-19 olduğu için ne yapsak olmuyor. Sahneye çıksak hadi eller havaya oynasın patlasın desek, ölüme bile sebep olabilirsin. Müzik hiç durmamalı. Yeni normale göre bir şeyler yapmamız gerekiyor" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 19.09.2020 09:20
Değiştirme Tarihi: 19.09.2020 09:20
Aleyna Tilki'den çok özel açıklamalar: Bu yüzden çok üzülüyorum

Genç şarkıcı Aleyna Tilki bir AVM çıkışı objektiflere takıldı. Otoparktan çıkmayı tercih eden şarkıcı, asansörden indiği sırada kendisi bekleyen gazetecileri görünce şaşırdı. Ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtlayan Tilki, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Aleyna Tilki şu açıklamaları yaptı;

 "Amerika ve Londra’yla çalışıyorum. Türkiye’den çok güzel bir sistem kurduk, ben stüdyodayken benim ses kayıtlarım Amerika ve İngiltere’deki ses masasına gidiyor"

”Bebeğim de kucağımda, korktu ama çok ışıktan, o yüzden kısa tutayım" 

”Şu an stüdyoda albümü hazırlıyoruz, İngilizce albümü. Albümün çıkmasını beklemeyeceğiz tabi ki, İngilizce şarkı yakında gelecek inşallah. Onun için çalışıyorum. Onun dışında Türkiye’de de projelerim var. Türkiye hayatımda her zaman olsun istiyorum. O yüzden burada yaptığım çalışmalara da çok özen gösteriyorum, Türkiye kariyerime de dünya kariyeri kadar. Burada da sürpriz bir şeyler var, inşallah beğenirsiniz" 
 ”Onu çok seviyorum" şeklinde konuştu. Köpeğini yalnız bırakamadığından bahseden şarkıcı, ”Yalnız bırakamıyorum, rahat ettiği yerlere onunla beraber gidiyorum’ 

 ”Ben konser vermiyorum, çünkü ben müzisyenlerin gitaristlerin herkesin çalışmasını o kadar çok istiyorum ki, sadece sahnede bir sürü ekmek parası kazanan kişi var. Bu yüzden çok üzülüyorum. Maalesef Covid-19 olduğu için ne yapsak olmuyor. Sahneye çıksak hadi eller havaya oynasın patlasın desek, ölüme bile sebep olabilirsin. Müzik hiç durmamalı. Yeni normale göre bir şeyler yapmamız gerekiyor"

”Şu an bahsetmeyeyim, çünkü çok üzülüyorum. Bu sektörü çok etkiledi. Bir yandan da insanların hayatı söz konusu, o yüzden ne yapacağımızı bilemiyoruz konserlerle alakalı. Özellikle ekibim adına telaşlıyım, aklımdaki proje olursa herkes müziğini yapmaya devam eder" şeklinde konuştu. Projesinin belli bir izleyiciye hitap edeceğini söyleyen Tilki, ”Edecek ama insanlara Covid-19 bulaşacak şekilde değil" dedi. Aleyna Tilki, "Konser vermemek kendi kararınız mı?" sorusuna, "Evet, kendi kararım"