Aleyna Tilki, bir çoraba 1300 TL verdiğini açıkladı!

Önceki gün Emirgan'da bir kafede tek başına görüntülenen Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde çok konuşulan yırtık çoraplarıyla ilgili yorum yaptı: “Sağlam çorabım yok, hepsi yırtık.” 

Yayınlanma Tarihi: 21.10.2020 12:01
Değiştirme Tarihi: 21.10.2020 12:01
Aleyna Tilki, bir çoraba 1300 TL verdiğini açıkladı!

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, tek başına yediği yemek sonrası muhabirlerle sohbet etti. Genç şarkıcı, “İyi ki beni yemek sırasında çekmediniz çünkü kendimden geçiyorum. Genellikle avokadolu tost tercih ederim, bazen de kendimi tatlı ile şımartırım” diye konuştu.

"KUMAŞI DA İYİYDİ ÜSTELİK..."

Geçtiğimiz hafta yırtık çoraplarıyla gündem olan Tilki, konuyla ilgili olarak, “Çoraplarımın hepsi yırtık. Sağlamı yok” yorumunu yaptı. Popçu, "Kumaşı iyi de 1300 TL vermiştim" açıklamasıyla da olay oldu. 

ALIŞVERİŞ ÇILGINI...

Geçtiğimiz yıl yaptığı açıklamada, "Tam bir alışveriş çılgınıyım. Her şey ilk bende olsun, bir kıyafeti ilk ben giyeyim istiyorum. Böyle bir takıntım var. Mesela dün 12 saat alışveriş yaptım. Bana kalsa beş saat daha devam ederdim, ama mağazalar kapandı" diye konuşan şarkıcı, "Annem ‘bir kumaş parçasına bu kadar yatırım yapma’ diye kızıyor. Giyip usanınca, kıyafetler küçülünce kardeşim Ayça’ya veriyorum. İndirimleri takip ediyorum. Pazarlık yapmayı yavaş yavaş öğrendim" şeklinde konuşmuştu. 

Haber ile ilgili metin girin!.