Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında? Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, O Ses Türkiye sahnesinde!

Aleyna Kalaycıoğlu, büyük ilgiyle izlenen Survivor 2021 sezonuna performansıyla damgasını vurmuştu. Yarışma sonrasında müzik dünyasına adım attı. Bu akşam, O Ses Türkiye sahnesine çıkan Survivor Aleyna Kalaycıoğlu büyük ilgi gördü. Peki, Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

Yayınlanma Tarihi: 08.01.2022 21:51
Değiştirme Tarihi: 08.01.2022 21:51
Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında? Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, O Ses Türkiye sahnesinde!

TV8’in sevilen yarışması O Ses Türkiye’nin bu akşam özel konuğu Aleyna Kalaycıoğlu idi. Survivor 2021’de adından çokça söz ettiren Aleyna Kalaycıoğlu, müzik konusunda atılım yaptı ve yaptığı video klibin izlenme sayısı 1,3 milyonu aştı. Bu akşam O Ses Türkiye sahnesinde şarkı söyleyen Survivor Aleyna Kalaycıoğlu’nun hayatı yine merak konusu oldu. İşte Survivor Aleyna Kalaycıoğlu hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR ALEYNA KALAYCIOĞLU KİMDİR?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, 1998 yılında Bursa’da doğdu. Annesi ile babası 10 yaşında iken ayrılan ve o zamana kadar Yalova’da yaşayan Aleyna Kalaycıoğlu, sonrasında annesiyle ve kardeşiyle İstanbul’a taşınmış. Aleyna Kalaycıoğlu, İstanbul’da lise eğitimi sonrasında aldığı dil eğitimi sonrasında ABD’de Uçak Mühendisliği bölümünü kazandı.

Geçtiğimiz sezon Survivor'daki performansıyla göz dolduran Aleyna Kalaycıoğlu, yeni bir maceraya atılarak sözlerini Oğuzhan Koç'un yazdığı yapımcılığını da Berkay'ın üstlendiği 'Bedelini Ödedim' şarkısıyla müzik dünyasına adımını attı.

SPOR HAYATI

Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu’nun spor geçmişi de izleyicilerin dikkatini çekti. Survivor Aleyna, 10 senedir voleybol oynuyor. Aynı zamanda son üç yıldır beach voleybol okul takımında da yer alıyor.

 

INSTAGRAM HESABI

Survivor 2021 Kırmızı takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, Instagramda “aleynakalayciogluu” kullanıcı adıyla yer alıyor ve 563 bin takipçisi bulunuyor.

 

 

İlgili Sayfalar: Magazin