Aleyna Çakır'ı öldürmekle suçlanan Ümitcan Uygun tarafından tehdit edilen Müge Anlı'dan cevap: Hadi gel

Türkiye'nin günlerce konuştuğu ve halen konuşmaya devam ettiği Aleyna Çakır olayını programında işleyen Müge Anlı, şüpheli ölümde parmağı olduğu iddia edilen Ümitcan Uygun'un ATV'yi silahlı tehditte bulunup ATV stüdyolarını basacağını açıkladı. Bu tehdide karşılık olarak programında açıklama yapan Müge Anlı, Ümitcan Uygun'a 'Hadi gel' cevabını verdi.

Yayınlanma Tarihi: 11.09.2020 15:07
Değiştirme Tarihi: 11.09.2020 15:07
Aleyna Çakır'ı öldürmekle suçlanan Ümitcan Uygun tarafından tehdit edilen Müge Anlı'dan cevap: Hadi gel

3 Haziran günü Ankara Keçiören'deki evinde şüpheli şekilde ölü bulunan Aleyna Çakır olayı, Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı'nda işlenmeye devam ediyor. 

Aleyna Çakır adını kullanan Sema Esen'in ölümünde şüpheli olarak işaret edilen eski sevgili Ümitcan Uygun'un kendilerini tehdit ettiğini aktaran Müge Anlı, canlı yayında sessizliğini bozdu.

Müge Anlı son bölümünde infial yaratan cinayeti konu edinmeye devam etti. Anlı, Programın ekranlara gelen son bölümünde Ümitcan Çakır'ın ekibini ve kendisini tehdit ettiğini kanala silahla geleceğini söylediğini anlattı.

Gelen tehdide sessiz kalmayan Anlı, "İstersen yanıl da gel. Allah seni bir daha yanıltsın. Bir kere yanıldın kızı dövdün canlı yayın yaptın ya... Gelsene, gel, hadi gel... Yaşın da küçük sana da acıyorum. Herkesi tehdit etmeye alışmışsın" dedi.


ALEYNA ÇAKIR NASIL ÖLMÜŞTÜ?

Aleyna Çakır adını kullanan Sema Esen, 3 Haziran’da Ankara Keçiören’deki evinin salonunda yerde yüzüstü yatar halde ve boynunda bornoz kuşağı bağlı bulunmuştu. Genç kızı, cansız bedenini bulan erkek arkadaşı Ümit U.'nun 17 Nisan günü bayıltasıya kadar dövdüğü ve bu anları da Instagram'dan canlı yayınla paylaştığı ortaya çıktı.