Alessandra Ambrosio'dan Victoria's Secret itirafı!

Alessandra Ambrosio'dan Victoria's Secret itirafı!
Yayınlanma Tarihi: 12.12.2019 11:45 | Değiştirme Tarihi: 12.12.2019 12:27

Victoria's Secret podyumlarından iki yıl önce emekliye ayrılan Alessandra Ambrosio, Victoria's Secret ile ilgili itirafta bulundu. İşte o açıklamalar...

Brezilyalı model Alessandra Ambrosio, People Dergisi'ne açıklamalarda bulundu. Victoria's Secret podyumlarından iki yıl önce emekliye ayrılan Ambrosio, bu yıl düzenlenmeyecek moda şovunu özleyeceğini itiraf etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

38 yaşındaki model, "Orada çok güzel zaman geçiriyorduk. Bizim için Noel'in başlangıcı gibiydi. Kesinlikle hasret kalacağım" ifadelerini kullandı. Her yıl merakla beklenen defilelere imza atan Victoria's Secret, televizyon şovlarını bitirme kararı aldığını duyurmuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yıllardır yılbaşı geceleri televizyonda yayınlanan Victoria's Secret defilesi için yapılan açıklamada, "Moda sürekli değişen bir dünya. Biz de büyümek için evrilmeli ve değişmeliyiz" denilmişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Öte yandan Alessandra Ambrosio, 10 yıldır nişanlı kaldığı, iki çocuğunun babası Jamie Mazur'dan ağustos ayında ayrılmıştı. Ambrosio daha sonra, ünlü bir moda markasının sahibi Nicolo Oddi ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Ünlü model, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiriyor. Ambrosio'nun Instagram'da 10 milyondan fazla takipçisi bulunuyor.