Alacakaranlık filminde oynamıştı... Genç oyuncu Gregory Tyree Boyce kız arkadaşıyla evde ölü bulundu

Ülkemizde de büyük hayran kitlesine ulaşan Twilight serisinde oynayan ve filmde Tyler Crowley karakterine hayat veren Gregory Tyree Boyce ve kız arkadaşı Natalie Adepohu evlerinde ölü bulundu. Las Vegas'ta yaşayaşan Gregory Tyree Boyce 30, kız arkadaşı ise 27 yaşındaydı. İlk filmi 2008 yılında beyaz perdede izleyici karşısına çıkan Alacakaranlık Efsanesi filmlerinin başrollerinde Kristen Stewart ve Robert Pattinson gibi yıldızlar yer alıyordu. Gündeme gelen bu haber sonrası hayatını kaybeden Gregory Tyree Boyce'ın ölümüyle ilgi ayrıntılar da merak edilmeye başlandı. İşte o detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 19.05.2020 11:06
Değiştirme Tarihi: 19.05.2020 11:06
Alacakaranlık filminde oynamıştı... Genç oyuncu Gregory Tyree Boyce kız arkadaşıyla evde ölü bulundu

Stephenie Meyer'in romanlarından uyarlanan Alacakaranlık filmleri dünya genelinde büyük yankı uyandırmıştı. Serinin oyuncuları ülkemiz başta olmak üzere, dünya genelinde de büyük şöhretin kapılarını araladı. Alacakaranlık filmi şu sıralar üzücü bir haberle gündeme geldi. Seride Tyler Crowley karakterine hayat veren oyuncu  Gregory Tyree Boyce'un, 13 Mayıs günü hayatını kaybettiği belirtildi. Hayatını kaybedenler arasında oyuncunun sevgilisi Natalie Adepoju'nda yer aldığı belirtilerken, iki ismin cesedini Boyce'un kuzeni buldu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

ANNESİNE YARDIM ETMEK İÇİN SIK SIK YOLCULUK EDİYORDU

Hayatını kaybeden Gregory Tyree Boyce'un son zamanlarda birden fazla işle eş zamanlı uğraştığı, ona yakın bir kaynak tarafından açıklanırken, oyuncunun, annesine yardımda bulunmak adına Las Vegas'a taşındığı ve kızını görmek için Las Vegas-Los Angeles arasında sık sık yolculuk ettiği belirtildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Şoke eden ölümlerle ilgili yapılan araştırmalar ise, çiftin neden hayatlarını kaybettiklerine dair bir sonuç getirmedi. Oyucunun kesin ölüm nedeninin yapılacak çalışmalar sonrası ortaya çıkacağı kaydedildi.