Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ajda Pekkan'dan Özge Ulusoy'a şarkı söyleme tavsiyesi!

Ajda Pekkan'dan Özge Ulusoy'a şarkı söyleme tavsiyesi!

Özge Ulusoy'un programına konuk olan pop müziğinin efsane ismi Süperstar Ajda Pekkan programda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

01.12.2016 18:46

Ajda Pekkan özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulunarak yemek yapmayı da yemek yemeyi de çok sevdiğini söyledi. Pekkan "Sosyal hayatım çok yok çünkü evi çok seviyorum, çok evcilim. Yemek yaparak zaman geçiriyorum. Şimdiki aklım olsa 5 yıldızlı aşçı olurdum. Dünya mutfağını çok seviyorum. Yemek yemeyi de, yapmayı da çok seviyorum. Annelerimiz alaturka yemekleri bize çok güzel sundular yedik bitti. Ben yenilerle uğraşıyorum. Kendi karışımlarımı, kendi damak tadına göre ayarlıyorum." dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

"Şarkı söyleme konusunda yardımcı olmak isterim"
Keyifli sohbetin sonları yaklaşırken rolleri bir anda değiştiren Ajda Pekkan, Özge Ulusoy'a şarkı söylemeyi düşünüp düşünmediğini sordu. Ünlü sanatçı, "Catherine Deneuve'nin de sesi yok, ama çok güzel şarkı söyledi. Konuşuyormuş gibi bizim resitatif dediğimiz teknikle, orkestrayla şiirsel gibi küçük küçük sesini çıkararak yapmanı öneririm. Hatta sana bu konuda da yardımcı olmak isterim" diyerek, Özge Ulusoy'a teklifte bulundu.

Yorumlar | 0
üye profil