Ailesiyle deniz üstünde yaşayan Yeşim Büber: Teknede yaşam bazen zor

Eşi Mehmet Aksın ve ikizleriyle teknede yaşayan ünlü oyuncu Yeşim Büber, teknesinde tadilata girişince zor saatler yaşadı. 

Yayınlanma Tarihi: 26.01.2021 10:15
Değiştirme Tarihi: 26.01.2021 10:15
Ailesiyle deniz üstünde yaşayan Yeşim Büber: Teknede yaşam bazen zor

11 yıldır ailesiyle teknede yaşayan Yeşim Büber, teknesinin mutfak lavabosuna oturmuş tezgahın kenarlarını kazırken çekilen fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Fotoğrafın altına da, “Artık yenilenmesi şart olan mutfak ve banyo tezgahlarını sökmekle uğraşıyoruz” diye yazdı. Oyuncu, tekne yaşamının zorluklarını da dile getirdi: “Nadir hastalanan çocuklarımız tam da bugün hastalandı. Hep soruyorsunuz ya ‘Teknede yaşamak zor değil mi?’ diye. Evet bazen zor.”

Şu an Fethiye'de olan Yeşim Büber, “Teknede yaşama alıştık. Şu anda Fethiye’de bir iskeledeyiz, buraya demirledik. Yılın 7-8 ayı ise seferi oluyoruz, devamlı dolaşıyoruz. Öyle düşünüldüğü gibi üşümüyoruz, sobamız, sıcak suyumuz var. Teknemiz fiber olmadığı için özel yalıtımlı ve ihtiyaç duyduğumuz her şeye sahip.” Büber oyunculuğa dönüp dönmeyeceği sorusuna ise şöyle yanıt verdi: “Mesleği bırakmadım. İstediğim gibi bir proje olursa neden olmasın? Ama İstanbul’a yerleşmem gerekirse zor” dedi.